Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτίτσα μετά τη δουλειά λόγω κούρασης και ανάγκης για μασαζιακή χαλάρωση!Παρούσες 6-7 κοπέλες,ξεχώρισα αμέσως την ίνα και είπα το ΄΄ντα΄΄.Η Ίνα είναι ένα πιπινάκι 21 Μαϊων με καταγωγή από ρωσσία,όπως μου είπε.Αδύνατα χεράκια και ποδαράκια και ένα προσωπάκι πανέμορφο για μένα.Πολύ ευγενικό κορίτσι που φάνηκε από την αρχή ότι θα κάνει τα πάντα να ικανοποιήσει καθώς με συνόδευσε στο δωμάτιο,άνοιξε τη συσκευασία με τις παντόφλες μιας χρήσης και μου τις πρόσφερε μαζί με την πετσέτα!Κουλ Κάπου εκεί έπεσε το πρώτο ρομαντικό φιλάκι για να την ευχαριστήσω.Ντουζάκι και το μωράκι έσκασε μύτη άμεσα.Οπως πάντα προτιμώ μασαζάκι πρώτα όπου το κορίτσι κινήθηκε σε χαμηλούς ρυθμούς παρ ότι το προσπαθεί.Δεν έχει πολύ δύναμη στα χέρια,κάτι που δε μου άρεσε πολύ γιατι προτιμώ το αθλητικό μασάζ.Στο δεκάλεπτο μου λέει ''u want to sleep baby?'' γιατί είδε ότι είχα χαλαρώσειΓλώσσα Πήρα λοιπόν αφορμή και γύρισα και αρχισα να περιποιούμαι το μικρό με φιλιά και χαδάκια ενώ μου χαϊδευε τον πούτσο!Την βάζω να γονατίσει για να πιπώσει και το μικρούλι ξεκίνησε να βάζει με ευλάβεια το καβλί στο στόμα και να θαυμάζει το μέγεθός του και τις πρησμένες φλέβες!Πιπα καλούτσικη και ακαπέλα,σε καμία περίπτωση πορνοσταρική και στίσιμο του μωρου στα 4Ναι! Έχει ένα πωπουδάκι όνειρο και έφαγε σφυροκόπημα αργά στην αρχή και μετά που ανέβασα στροφές, το μωράκι ξέφυγε συμμετέχοντας ενεργά πλέον λεγοντας μου'' i love your dick baby'' και λίγο αργότερα ''i finish baby,don't stop'' Προσκύνημα.Αλλαγή με το μωρο καβάλα αλλά δεν έλαβα το απαιτούμενο ροντέο και το ξανάστησα στα 4 όπου επήλθε το τέλος!
Συμπερασματικά,ένα πιπινάκι που συστήνεται για πιπινολάτρεις με πολυ καλή συμετοχή και social.Στο θέμα μασάζ επιδέχεται βελτίωση,αλλά πέρασα τόσο καλά που δεν έδωσα σημασία! Γλώσσα
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, zouzounis, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού