Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436653
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο.Διαθεσιμες κορασιδες τρεις.Η πρωτη δεν συγκρατησα το ονομα της,η Ινα και Στελλα.Οι δυο τελευταιες μου αρεσαν αλλα κατεληξα στη Στελλα επηρεασμενος απο θετικα σχολια συναγωνιστη στο forum που ειχα διαβασει.Προκειται για Ελληνιδα γυρω στα τριαντα και κατι,υψος 1,70+,μελαχροινη,συμπαθητικο προσωπο και κορμι λαμπαδα.Μπορει κανεις να το διαπιστωσει στις φωτο που υπαρχουν στο site του μαγαζιου.ΠροσκύνημαΠερασμα στο δωματιο που σημειωτεον δεν ειχε μασαζοκρεβατο αλλα στρωμα,κερασμα ποτου,μπανιο και νασου το κοριτσι.Το μενου τα περιελαμβανε ολα.Αλοιμα με λαδι μασαζακι,χειρομαλαξη,χαιδεμα αρχιδιων σε χαλαρους ρυθμους και κατοπιν εναγκαλισμοι,γλωσσοφιλα και στοματικο διαρκειας με περιποιηση @@@@@ που σε απογειωνει. Φιλια εκατερωθεν σε ολο το σωμα,οπως και αλληλοτριψιματα βοηθουντος του ελαιου και στησιματα απο μερους της που βοηθουσαν την ολη φαση.Αλοιμα ξανα του εργαλειου,τριψιμο με το σωμα της,γλυψιμο απο μερους μου,ξανα στοματικο και sex.Εναλλαγη στασεων cow,ιεραποστολικο,πισωκολητο και τελειωμα κατοπιν επιθυμιας μου με πιπα.Στην ολη φαση η κοπελα ηταν πολυ δοτικη και η συμμετοχη της θερμη και αληθοφανης.Και στο τελος μπηκαμε μαζι στο ντουζ οπου με εκανε μπανιο να φυγουν τα λαδια.Φοβερη αισθηση.Να προσθεσω και την ευγενεια της ακομη ενα συν στο ολο σκηνικο.Συμπερασματικα η Στελλα ηταν super στη διαρκεια της συνεδρειας και μουφερε στο μυαλο την παροιμια παπουτσι απο τον τοπο σου...Ναι!Την συστηνω ανεπιφυλακτα.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
17.562
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, muffer35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού