Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν σας ευχαριστώ ολους σας για την βοηθεια που μου δωσατε σε ΠΜ και ανταποδιδω με την κριτικη μου
Δεν εχω να προσθεσω πολλα στην κριτικη του προηγουμενου χρηστη οτι εγραψε με βρηκαν συμφωνω με την μονη διαφορα οτι εμενα αυτο το προσωπο μου αρεσε πολυ και με καυλωνε ιδιεταιρος
Εχοντας αποχη πολλα χρονια απο το σπορ λογο μονιμοτητας γυναικας και ηθελα να ειμαι πιστος (καλος μαλακας) αυτο που με τραβηξε εχοντας διαβασει την κριτικη του προηγουμενου ηταν αυτη η στενοτητα του μουνιου της.Πραγματι το κοριτσι ειναι ΘΕΟΣΤΕΝΟ και πραγματικος πυρ(κ)αβλος
Δεν ελεγε σε τιποτα οχι
Ισως ο ενθουσιασμος μου η αποχη μου δεν ξερω....
Παντως εγω μπηκα στο δωματιο λιγο εως πολυ κουμπωμενος και με αρκετο αγχος μπορω να πω λογο της αποχης μου
να τονισω οτι στο σοσιαλ εγω δεν εχω προβλημα μιας που μιλαω ρωσσικα
Μετα το ντουζακι η κοπελα με περιμενε με μαυρα εσωρουχα στο κρεβατι
της εξηγησα οτι ηταν η πρωτη μου μετα απο αρκετα χρονιαλογο γυναικας και μου ειπε να το αφησω επανω τις
πραγματικα με εβαλε μπρουμητα και μου εβαλε λαδακι κι εκανε ενα πολυ καλο μασαζ κανα 5-10λεπτο
με γυρισε ανασκελα οπου μου εκανε θεικη πιπα κι εκανα αμεσα την καταθεση πηγε στο μπανιο και τα εφτυσε αλλα εγω ειχα πριαπριστει εχω χυσει και μου ειναι ακομα ορθια
βγαινοντας απο το μπανιο με βλεπει καυλωμενο γελαει πονηρα και αρχιζει παλι αυτη την υπεροχη πιπα
καποτουλα στα 4 οπου πραγματι παροτι μουσκεμα η κοπελα ηταν ΘΕΟΣΤΕΝΗ
αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο οπου κι εγινε η δευτερη καταθεση,,,,να τονισω οτι οση ωρα την γαμαγα ειχε τα σχιστοματικα ματακια της κλεστα κι εδειχνε να το απολαμβανει

περασα ΥΠΕΡΟΧΑ
αυτα απο εμενα και δεν ξερω μηπως προς το πρωι ξανακανω καμια επιδρομη
τωρα που πηρα φορα.....χαχαχα

να εισαστε καλα κι ευχαριστω οσους βοηθησαν
η βαθμολογια ειναι μικρη γιατι με αφηνει μονο μεχρι λιγο να δωσω μαλλλον επειδη ειμαι νεος στις κριτικες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, nukteros και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού