Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η εαρινή έλευση δημιουργεί ορμές σε ώριμους κυρίους όπως η αφεντιά μου, και το ρόστερ του Glamour είναι ιδιαίτερα πλούσιο.



Λαικά λέγονάς το καλόμαθε η γριά στα σύκα και δεν μπορεί να σταματήσει.



Η φωtογραφία της Λίκας μου έκανε κλίκ διότι αν και Ρωσίδα είναι κλασική Λατινόφατσα. Αn τη προσέξεις καλά μοιάζει στο πρόσωπο αρκετά στη J LO. Ετσι αναπτέρωσε στη μνήμη μου μου στιγμές δόξας πρίν 1,5 δεκαετία στη Νότιο Αμερική.



Οι πολύ ιδιαίτερες αυτές μνήμες δημιουργούν φουσκομπουμπούκιάσματα στο σύστημα αναπαραγωγής και ούρησης. Οι αποφάσεις είχαν παρθεί.



Οι κοπέλες της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης στο glamour με την έντονη ξενική προφορά ( που παρεμπιπτόντως Υποσυνείδητα σε φτιάχνει ) ευγενικές γρήγορες και ουσιαστικές ως συνήθως μου έκλεισαν το ραντεβού στο Atheneum Suites στη Συγγρού.



Το ξενοδοχείο φανερά ανώτερο από όλα τα άλλα που έχω πάει. Ένα τουλάχιστον αστέρι πιο πάνω αν μιλήσουμε στην αργώ των ξενοδοχείων. Παίζει το ρόλο του και αυτό.



Η Λίκα είναι μια καστανόξανθη κοπέλα γύρω στο 1,63. Λεπτή με εναμισάρι - δυάρι στήθος και ωραίο κώλο. Το ατού τους είναι το όμορφο πρόσωπο που θυμίζει έντονα λατίνα, και πιο συγκεκριμένα πέρα από την πλάκα φέρνει πραγματικά στην J Lo και ένας κορεσμένος μεσήλικας όπως η αφεντιά μου αυτές τις λεπτομέρειες έχει συνηθίσει ( ίσως και λόγω επαγγέλματος ) να τις παρατηρεί. Αν έπρεπε να μαντεψω την ηλικία της θα έλεγα ότι είναι 26 ετών.



Στα του αγώνος. Η κοπέλα ανταποκρίνεται όμορφα στις κινήσεις σου, ακολουθεί τις πρωτοβουλίες σου και ζει την όλη φάση με ωραίες αντιδράσεις χωρίς υπερβολές. Δείχνει να το απολαμβάνει πράγμα που προσωπικά με διεγείρει ιδιαίτερα.



Δυο γύροι GFE φάση με ενδιάμεσο social time. Η Λίκα παίζει να είναι η Ρωσίδα με τα καλύτερα Αγγλικά που έχω γνωρίσει.



Για όσους φτιάχνονται με τα όμορφα ''επώνυμα'' πρόσωπα προσέλθετε !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, chris1955, gagas και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού