Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε εχτές το βράδυ για μιάμιση ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο. Ήρθε λίγο αργοπορημένη το οποίο το ξέχασα αμέσως όταν άνοιξα την πόρτα και την είδα… Εντυπωσιακή !..
Όμορφη, Ψηλή, αδύνατη με στητό στήθος και κωλαράκι πεταχτό… Όλα αυτά τα αναδείκνυε το εφαρμοστό μίνι φορεματάκι της και οι 12ποντες γόβες της…
Η πρώτη οπτική εντύπωση ήταν τέλεια…
Η δεύτερη εντύπωση η ακουστική με απογοήτευσε αρκετά γιατί τα αγγλικά της είναι λίγα και η συνεννόηση αρκετά δύσκολη …
Η Τρίτη εντύπωση της επαφής ήταν όλα τα λεφτά… Βελούδινη επιδερμίδα, στήθος τεχνητά όμορφο σφιχτό και μουνάκι αποτριχωμένο που υγραίνεται εύκολα… Εξερεύνησα το κορμί της με χέρια και με γλώσσα και όταν έφτασα στο μουνάκι της και άρχισα να παίζω με την κλειτορίδα της κατάλαβα ότι της έρχεται οργασμός και μάλιστα δυνατός… Συγκεντρώθηκα σε ότι την τρέλαινε και μέσα σε δύο λεπτά εισέπραξα έναν οργασμό που μέχρι και εγώ λαχάνιασα!.. Όταν πήρε τις ανάσες της και ηρέμησε κάπως της ζήτησα να έρθει από πάνω μου στην στάση 69… Πριν επιδοθώ πάλι στο γλειφομούνι δοκίμασα την πίπα της, καλά τα πήγαινε είχε δυνατό ρούφηγμα στο πουτσοκέφαλο και όταν τον έπαιρνε όλον έφτανε μέχρι το λαρύγγι!... Περίπου ένα δεκάλεπτο άντεξα με το μουνί της στο στόμα μου και τον πούτσο μου στο στόμα της… Ο έντονος οργασμός της με παρέσυρε και εξπερμάτωσα ανεξέλεγκτα κάνοντάς μας χάλια… Πήγαμε μαζί για ντουζάκι και ευχαριστήθηκα χαμούρεμα με γλωσσόφιλα αλείφοντας αφρόλουτρο στο κορμί…
Η τέταρτη και τελική εντύπωση, η σεξουαλική ήταν εξίσου πολύ καλή… Ξεκίνησα με ιεραποστολικό στον αέρα, έπειτα στο κρεβάτι μετά στα πλάγια και πάει λέγοντας μέχρι που κατέληξε σαν γατούλα να έχει τουρλωμένο το μουνάκι της και να καρφώνομαι γρήγορα μέσα της, κρατώντας την σφιχτά από την μέση… Ευερέθιστο το μουνάκι της, καυλώνει εύκολα και η Linda το ζει και το απολαμβάνει!.. Θα την συναντήσω σίγουρα πάλι για μία δεύτερη εντύπωση, γιατί η πρώτη εντύπωση ήταν τέλεια… Εννοείται ότι την έχω προσθέσει στα στανταράκια μου και μάλιστα με αστεράκι!!!....
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, delipas, petergsp και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού