Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολυ δυσκολη κριτικη για την συγκεκριμενη κορασιδα. Πραγματικα εχω μπερδευτει πολυ με το πως να βοηθησω συμπαικτες να πανε η οχι μαζι της. Εμφανιση ακριβως οτι βλεπεται στις φωτος. Ουτε παλιες ειναι ουτε επεξεργασμενες. Αυτο που βλεπεται αυτο θα συναντησετε. Συμπεριφορα και αγγλικα σουπερ. Ουτε υφακι 1000 καρδιναλιων ουτε τπτ. Αρχικα με ρωτησε τι μου αρεσει στο σεξ και αν θελω να μου κανει μασαζ. Εντομεταξυ εγω ειχα μονο στο μυαλο μου να της ορμηξω γιατι εχει φοβερο σωμα απλα λιγο τα σιλικονατα βυζια της δεν ειχαν και την τελεια αφη. Της απανταω εσενα τι σου αρεσει. Μου λεει μασαζ. Με ξαπλωνει και μου λεει ενα "το μασαζ που θα σου κανω δεν στο εχει κανει καμια αλλη και θα σε τρελανω" λεω ωπα το μικρο. Τελικα μου εβαλε εκει κατι για να γλυστραει το χερι και πιο πολυ μαλακεια παρα πιπα μου εκανε. Της λεω 69. Θελει σιγα σιγα το μωρο δεν ειναι για πολλα πολλα οπως και στο γαμησι. Με εβαλε εκει και ενα ψεκαστηρι και λιπαντικο λες και θα την γαμουσα χωρις καποτα και απο κωλο. Τεσπα στην συμμετοχη ηταν λιγο οτι να ναι και καλα πονουσε και ηθελε σλοου. Τεσπα ηταν μια εμπειρια που απο την μια δεν θα μου μεινει στο μυαλο αλλα απο την αλλη αυτη η φατσουλα με τα μπλε ματια με υπερκαυλωνει. Αα επειδη τα βυζια της δεν πολυ φαινοντε ειναι μεγαλα σιλικονατα. Νταξ ειναι μια πιτσιρικα αβγαλτη και θελει να την κανεις κουμαντο εσυ. Αυτο καταλαβα εγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manosrazr, doc_lin, THV και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Σου είπα να της επιβληθείς, τί μασάζ και χαζομάρες....την άφησες και να σε ψεκάσει;
17 Απριλίου, 2019
στείλτε την στην Αθήνα να την στρώσουμε!
17 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενώ εσένα θες να μας πεις ότι δε σε ψέκασε...
TS
Toni Skotoni
17 Απριλίου, 2019
Tetsuo η κοπέλα δεν είναι άβγαλτη, σε πήγε όπως ήθελε. Στην κυριολεξία ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε.
TS
Toni Skotoni
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4