Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το γράφω με κεφαλαία γράμματα στον τίτλο σε περίπτωση που κάποιος δεν θέλει να χάσει χρόνο διαβάζοντας μια κριτική για φόλα...

Δευτέρα μεσημέρι και κατεβαίνω προς Αχαρνών 85 να συναντήσω Εβελίνα (ή Έβελυν, τελοσπαντων). Είχε ρεπό, οπότε έψαξα κάτι κοντινό γιατί έβρεχε κι όλας. Για κακή μου τύχη, μπηκα στο εν λόγω μαγαζί.

Τσατσος:
Ακριβώς ότι περιγράφουν και οι προηγούμενοι. Κάποια στιγμή σε προηγούμενη βόλτα, μου είχε πει μια μαλακία (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) και μου έχει μείνει άσχημα.

Δωμάτιο:
Με τον χαμηλό φωτισμό δεν φαίνονται πολλά. Για κακή μου τύχη πέτυχα τρίχες (αρκετές) πάνω στο κρεβάτι. Ανοιξα φακό στο κινητό και βρήκα λερωμένο σεντόνι, λερωμένο νιπτήρα, σκατα πάτωμα. Όχι ότι περίμενα να είναι 4αστερο, αλλα τουλάχιστον καθαρό.

Στα του αγώνα:
Η Σακίρα είναι αδύνατη,ψηλη, μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τον ώμο. Μικρό στήθος, όχι κάτι σπουδαίο ο κωλος, μακρυά πόδια. Από καθαριότητα, μηδέν. Μύριζε άσχημα η αναπνοή της και το μαλλί λαδωμένο. Στην κουβέντα, το μόνο που μπορείς να την χαρακτηρίσεις είναι αντικοινωνική.

Ξεκίνησε κάνοντας κίνηση να με φιλήσει. Τραβήχτηκα, στραβωσε, οπότε έβαλε την Καποτά στο ξεκαβλωτο παπαρι μου και ξεκίνησε. Τίποτα σπουδαίο το τσιμπούκι της. Την γυρνάω στα 4 και μου λέει ότι δεν θέλει έτσι. Θέλει να την γαμησω σε ιεραποστολικο. Ξαναπροσπάθησε με φιλιά, τραβήχτηκα πάλι, στραβωσε πάλι.την γάμησα λίγο στα 4 και μετά τραβήχτηκε για να έρθει από πάνω. Τελείωσα, ντύθηκα, έφυγα.

Γύρισα σπίτι και έκανα μπάνιο μισή ωρα. Λυπάμαι που δεν διάβασα τις κριτικές των συναγωνιστών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
421
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μοναχικός Μπουρδελιάρης, obi1, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2019
Καλησπερα σε ολους. Σημερα, 13/7/19, ειχα ακριβως την ιδια εμπειρια....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

ΠΟΛΥ μαπα το καρπουζι, κριμα που δεν ειχα δει τα post
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1