Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 51 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 231140
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο ιδρυμα την κυριακη.Τρεις κορες παρελασαν Βικτωρια Τζενη Αννα.Επελεξα Βικτωρια αφου ηθελα να φαω κατι ξανθο.Προκειτα για ρωσσιδα 40αρα μιλφαρα ψηλη πληθωρικη με φυσικες 3+ βυζαρες συμπαθητικο προσωπο και αρκετα καλο σωμα για την ηλικια της.Η υπηρεσια με οδηγησε σε ενα απο τα δωματια.Ο χωρος καλος καθαρος με σφραγισμενες πετσετες μασαζοκρεβατο και τριθεσιο καναπε σαλονιου.Τα ελληνικα της ειναι ανυπαρκτα αλλα τα αγγλικα της σε καλο επιπεδο.Στο πρωτο μερος με χαλαρωσε σε ολο το σωμα μεχρι τα ποδια με καλη τεχνικη χωρις να βαζει δυναμη οπως της ζητησα.Σε ολη την διαρκεια που περναγε απο τα ποδια μου χαϊδευε και τα μπερμπελεκια με αποτελεσμα την ωρα που με γυρισε να μου εχει γινει καγκελο!Με καθισε στο κρεβατι περασε με την γλωσσα τα περιφερειακα και εβγαλε καποτα.Εκει δεν ρωτησα αν ειναι στανταρ στο μενου γιατι ηξερα οτι δεν θα επιμεινω εκει παρολο που σε αλλες επισκεψεις μου το ακα μπουκι ηταν δεδομενο.Το στοματικο της ηταν πιο δυνατο και γρηγορο αποσο θα ηθελα αλλα δεν μπηκα καν στην διαδικασια.Συντομα την σταματησα και μεταφερθηκαμε στον καναπε.Ανεβηκε απο πανω και γαμιωτανε λυσσασμενα δινοντας βαθεια γλωσσοφιλα συνεχως.Εκει μου ειπε οτι γουσταρει να γαμιεται αβερτα χυνει στις συνεδριες και γουσταρει την δουλεια.Το σκηνικο μεταφερθηκε στο μασαζοκρεβατο οπου στηθηκε ορθια για καρφωμα τουρλωννοντας την κωλαρα της και πεσανε και κατι ψιλες μπατσες.Ο επιλογος ηρθε μετα απο ιεραποστολικο και ενω ειχε φερει τα ποδια της στους ωμους μου εβγαλα την καποτα και την κερασα στην κοιλια οτι ειχα.Το ραντεβου ξεπερασε το μισαωρο αλλα καμια ενοχληση ουτε απο την ιδια ουτε απο την υπηρεσια.Χαιρετηθηκαμε ανανεωσαμε εκανα το μπανακι μου και την κοπανησα κυριος.

Τιμιο πορνιδιο το μιλφονι Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, muffer35, baroc και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού