Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μέρα βροχερή και επίσκεψη στον οίκο υπό πίεση χρόνου. Η τσα παρουσίασε την Τζούλια με πρωκτικό στο πρόγραμμα. Πρόκειται για ένα petite με αρκετά πιασίματα μωρό. Ξανθό μαλλάκι, κοντούλα ακόμα και πάνω στα πορνοτάκουνα, πρόσωπο αδιάφορο αλλά ωραίες 3άρες+ βυζάρες. Αν θυμάμαι καλά από Μολδαβία. Έδωσα το παράβολο και πέρασα να πλύνω την τσαπού. Η κοπέλα ήρθε, γδύθηκε και άρχισε προκαταρκτικά δίνοντας φιλιά στο σώμα και γλύφοντας μου τις ρώγες. Ανταπέδωσα και εγώ την περιποίηση στα ωραία της βυζάκια, συνεχίζοντας με ένα ωραίο ισπανικό. Φτιάχτηκα και της είπα ότι ήταν ώρα να τον πάρει πίπα ακάποτα, όπου έλαβα και την πρώτη έκπληξη όταν μου είπε ότι δεν κάνει ακάποτα τσιμπούκια. Ρε μωρό δίνεις κώλο και δεν πέρνεις τσιμπούκι χωρίς καπότα; την ρώτησα και άρχισα να γελάω. Μεγάλο χαμόγελο Το τσιμπούκι ήταν αρκετά καλό δεδομένου ότι ήταν με λάστιχο ωστόσο. Το υπόλοιπο πρόγραμμα περιελάμβανε κωλογαμήσι σε πληθώρα στάσεων με την Τζούλια να με παροτρύνει για πιο δυνατό γαμήσι σε άπταιστα ελληνικά. Πρώτη φορά βρίσκω κοπέλα που να της σφυροκοπάω την κωλάρα doggy υπό γωνία 90 μοιρών και να ζητάει και άλλο Σπασίκλας . Δε όταν την έβαλα missionary, έλαβα και την δεύτερη έκπληξη όπου το πουτανάκι άνοιξε τα πόδια τόσο που βάρεσε αρνητικές γωνίες, χαρίζοντας μου πλήρη πρόσβαση στην κωλάρα της. Κωλοτρυπίδι μικρό και σφιχτό αλλά κωλάρα πηγάδι για πολλά Κατσικογάμης
Συνοψίζοντας τα θετικά και αρνητικά

+Δίνει κώλο με χαμόγελο και αντέχει σφυροκόπημα
+Ωραίες μεγάλες και στητές βυζάρες
-Δεν κάνει ακάποτα τσιμπούκια

Προτείνεται άφοβα στους ιππότες της πίσω τρύπας. Για Γλωσσόφιλα, Δαχτυλιάσματα δεν δοκίμασα, οπότε αγνοώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Gtp_user
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
375
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Giorgaras Kalamatianos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2019
Γλωσσοφιλα δεν δινει και εχει ενα μικρο θεμα με τον χρονο, για ακααποτη μου πηρε αλλα αεροπιπα.η σκατοτσατσα χτυπησε 2 φορες πορτα παραμονη δωμα 12 MAX λεπτα .Λεει οτι δεν κανει ακα ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑ ΚΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1