Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
2.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πήγα με την γνωστή Τζώρτζια !! Την είχα δει πολλές φορές στο σαλόνι και είπα να περασο , από εμφάνιση όλοι ξέρετε ο αλλά ας ξαναπώ , πολλά τατουάζ , ωραία κωλαρα , στρογγυλό πρόσωπο σχιστοματα , μαύρο μαλλί , μικρό βυζι ,η τσατσα ανύπαρκτη ..είπε μόνο όλα με καποτα ψυχρά !! μπαίνοντας στο δωμάτιο : η Τζώρτζια όταν μπήκε στο δωμάτιο με κοιτάει και ξεφυσαει !! Της λέω όλα καλά ; Με εσένα μου λέει όχι!! Ώπα λέω να η σούπερ φόλα που θα φάω δεύτερη φορά από τα 13μου είμαι 33...!!!!ξεκιναει πίπα με φοβερό δόντι και τόσο γρήγορα σαν κομπρεσέρ !! Της λέω δεν το κανείς καλά , μου λέει στο μουνι μου!! Αρχιζη βαράει μαλακια όπου πήγε να μου σπάει το καβλι κυριολεκτικά !!!! Της λέω στη σου μορη να τοννπαιξω να σε γαμησω !!! Στήνεται και παρά μειλαγε ..έλεγε πω πω με τον μαλακα !!! Φυσικά βγάζω την καποτα και της λέω χρήμα έχω μωρή βρόμα άφθονο να γαμαω κάθε μέρα πάρε τον πουλί από το δωμάτιο !!! Βγαίνει έξω ντύνομαι , και φεύγοντας λέω στην τσατσα ντροπή σας και σε εσένα και σε αυτή !!! Καλύτερα της λέω δούλεψε στα γκουντις !!!! Αρχισανε να με βρίζουνε και απειλούσαν ότι κατσε λίγο και ερχόνται ...... Της λέω κάτι τελευταίο και έφυγα .. της είπα αυτό : μπορεί μωρή καρια να δουλεύω πιο πολύ για ένα 20αρι αλλά έχω τα αρχιδια να το κάνω ..!!και την ενέργεια!!! Εσυ που πρέπει απλά να γλύφεις και να στηνεσε για 10 λεπτά και ούτε !!είσαι τόσο άχρηστη που ούτε αυτό δεν μπορείς να κανείς όποτε το 20αρικο χάρισμα σου γιατί θα το χρειαστείς εφόσον δεν βγάζεις φράγκο ....και με το κράξιμο που θα φας θα πας ακόμα πιο χαμηλά στον πάτο .....είμαι και πνοψυχος... Συμπέρασμα δεν της αρεση καθόλου η δουλειά , δεννπροσπαθη καθόλου ούτε καν σε ένα απλό τυπικό προγραμμα .......... ομόλογο πως στο σαλόνι σε ξεγελάει το χαμόγελο της ........ Να πρόσθεσω πως πρέπει να είναι αλβανεζα από ότι κατάλαβα και από ότι θυμαμε πρέπει να δούλευε ένα φεγγάρι στο Μεταξουργείο μαζί με μια άλλη κοπέλα στο κολωνου!! Δεν το κλαίω το 20αρικο ουτος η άλλος ήταν ρίσκο εξάρχης το ήξερα !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Cage, bourdeliaris82, f21 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Τυπε δεν το επιασα αυτο εισαι 13 ? και οταν σου απαντησε ''με σενα οχι'' γιατι δεν ζητησες τοτε πισω τα λεφτα ?
16 Απριλίου, 2019
Μεγάλωσε και έχει «βαρύνει» πια.Φέρτε καμιά καινούρια πουτάνα επιτέλους στη φυλής
16 Απριλίου, 2019
Ενα δεν έχω καταλάβει είχατε προηγούμενα, γιατί είπε αυτή την φράση, με σένα όχι. Είχατε από πριν προηγούμενα η απλά δεν σε γούσταρε κακώς σε δέχτηκε.
16 Απριλίου, 2019
Δεν πειράζει για την φόλα, καλή καρδιά, εσύ να είσαι καλά, καλά έκανες κ μηλισες έτσι κ που το ανάφερες στο site θα έχει μαγαλο αντυκτιπο για αυτήν.
Πάντως δεν μου άρεσε που σου είπαν καθησε και άλλο κ έρχονται..τι δηλαδή σε-μας απειλουν κιόλας.. Έπρεπε να καθησεις.. να φωνάζεις κ μένα, τι θα έρχονταν οι γκομενονταβαδες που γυρίζουν με το opel astra το κάμπριο 20ετιας να μας κάνουν νταντά..ειναι οτι πρέπει για να τους ρίξεις μια σφαίρα ανάμεσα στα μάτια.
17 Απριλίου, 2019
φίλε κάτι έχει παίξει, δε μας τα λες όλα
17 Απριλίου, 2019
γνωστη αλβανιαρα φολα.μαυριστε την οπως και πολλες αλλες αναξιες
19 Απριλίου, 2019
Μπράβο φίλε καλά της τα έχωσες.Αν και θα έπρεπε εξ αρχής να έπαιρνες πίσω το 20άρικο και να έφευγες.Απαράδεκτό πάντως να προσβάλει έτσι τον πελάτη.
ΦΚ
ΦΟΥΛ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ
01 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν άξιζε ούτε καν να ασχοληθο τύπε μου .. Από ότι βλέπω μετά την κριτική μου δεν Σταύρος ε πελάτη και στην συνέχεια εξαφανίστηκε κιόλας !! Χαιρομε !!
03 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν καμια 15αρια χρονια,θυμαμαι Φυλης ενα βραδυ ειχε γινει παρεξηγηση σε ενα μπουρδελο με συναγωνιστη,μαλλον εφαγε φολα και βγηκε ντυμενος εξω,οποτε δεν εγινε συνουσια,και ζητησε τα λεφτα του πισω,διαμαρτυρομενος για κακη συμπεριφορα,η μια κουβεντα εφερε την αλλη,αρχισαν να ουρλιαζουν τσατσα κ πουτανα,ηρθαν 3 νταβαδεςγια νταηλικι αλλα ο μυστης ειχε παρεα 10 ατομων που τσαρκαριζε εξω και σπευσαν αμεσα προς ενισχυσεις.Και ηταν ολοι γομαρακια και ψιλομουτρα οποτε δεν σας λεω καν τι εγινε,εγω χωθηκα στο κουζινακι απο το σαλονι που περιμενα να δω την κοπελα.Ενας εκανε το λαθος απο τους νταβαδες να κανει κινηση να βγαλει κατι απο την τσεπη, και ξεκινησε το παρτυ.Κανα δεκαλεπτο μετα οι αλβανονταβαδες μαζευαν δοντια,μυτες,αυτια και δεν ξερω κι εγω τι αλλο απο το γεματο σαν σφαγειο αιματα πατωμα.Η πουτανα κλειδωθηκε σε ενα δωματιο,η τσατσα ουρλιαζοντας εξαφανιστηκε.Οι μυστες βανδαλισαν τον χωρο,και εσπασαν ολες τις καμερες και τις συσκευες καταγραφης τις ξηλωσαν και τις πηραν μαζι τους.Λες και βλεπεις ταινια του Ταραντινο ενα πραμα.Σαν κυριοι αποχωρησαν μετα λεγοντας κατι του στυλ ραντεβου στην ταδε μπυραρια κτλ.Το φχαριστηθηκα σχεδον σαν να εδερνα ο ιδιος τους αλβανονταβαδες.Απολυτο καλτ σκηνικο
review reaction 1 mixanikos85
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9