Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστίνα είναι μία κλασική κοπέλα διπλανής πόρτας που πιθανότατα να μην την κοίταζες καν στον δρόμο. Επίσης αν την εξετάσεις κομμάτι-κομμάτι διαπιστώνεις ότι στην αγορά κυκλοφορούν πολύ καλύτερες περιπτώσεις ακόμα και στην ίδια τιμή.
Τότε γιατί να την προτιμήσεις; Πρώτον, αν σου αρέσουν αυτού του είδους οι γυναίκες, γύρω στα 35, που θα μπορούσε να σου κάνει καφέ στα Everest. Δεύτερον, γιατί έχει καλό social time αν και μπορεί να ξεφύγει και να χάσεις χρόνο από αυτό για το οποίο την βλέπεις. Τρίτον, επειδή προσφέρει PSE αν και κάπως θα πρέπει να περιορίσει τη θεατρικότητα και την ενταση των φωνών της. Μεγάλο στήθος που έχει παραδοθεί βέβαια στη βαρύτητα, εξαιρετικη δουλειά με το στόμα, τη γλώσσα, ακόμα και τα μάτια της όπως σε κοιτάζει, καλό dirty talking. Για την τιμή που χρεώνει είναι μία έντιμη, απολαυστική επιλογή.
Εύκολη συνεννόηση, ήρθε ακριβώς στην ώρα της, αλλά δέκα λεπτά πριν τη λήξη του χρόνου, ενώ ήταν πάνω μου, είπε ότι πρέπει να πάει στο επόμενο ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
513
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, xristos1026 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2019
Καλησπερα αδελφε, μπορεις να μου στειλεις σε pm το τηλ της. Θα ειμαι Αθηνα το ΣΚ και μου φαινεται καλη πεεριπτωση!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1