Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση με την κο-Ρωσίδα έγινε κάπου στις αρχές Γενάρη. Οφείλω να ομολογήσω πως πρόκειται για ένα όμορφο και γυμνασμένο κορμί,επιδερμίδα που παραπέμπει στο γνωστό "στοργή και πρ....μ" και με το πιό όμορφο αιδείο που έχω συναντήσει στην πολυετή περιλάνησή μου στον πορνοχώρο. Πέρα απ'όλα τούτα τα ωραία η κοπέλα είναι "μια από τα ίδια" ρώσικα ερωτικά κομπιουτεράκια. Στην αρχή ψιλοψύχρα ,μέχρι να γνωριστούμε και καλά. Πίπα καλή αλλά δεν με τρέλανε, καβάλημα με προφανή τάση να με τελειώσει κάποιες κλασσικές εναλλαγές στάσεων και τέλειωμα στο στόμα όπου και τα έφτυσε στο μπάνιο. Άλλο γύρο δεν πήρα, δεν είχε νόημα.
Γλυκειά κοπέλα έχει βάλει λιγο σιλικόνη στα χείλια. Τη συμβούλεψα για να δείχνει πιο φυσική να αποφεύγει το lip-gloss που τα κάνει τεράστια. Στηθος με τίποτα πάνω απο 1,5. Χορεύτρια στο Ντουμπάϊ απ όπου έφυγε για άγνωστο λόγο. Δάχτυλο δέχεται, όμως δε σε αφήνει να πλησιάσεις καν στην "απαγορευμένη" της περιοχή. Νομίζω πως είναι εντελώς έξω απο την ερωτική ιδιοσυγκρασία του μέσου ιθαγενούς πορνολάγνου,οπότε γνώμη μου να την κάνει το συντομότερο πίσω για την αραπιά να ζήσει εκείνη καλά και εμείς καλύτερα. Σημασία δεν έχει να είσαι μόνο κουκλάρα αλλά και να ξέρεις να γαμιέσαι ανάλογα με το που ασκείς το συγκεκριμένο αυτό λειτούργημα-γιατί τέτοιο είναι. Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
611
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, chris1955, 6Y44 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού