Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Call-Girls 1921
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σάββατο απόγευμα είμαι στον υπολογιστή μου και διαλέγω κοπέλα για να περάσω όμορφα και ηδονικά το Σαββατόβραδό μου … Οι υποψήφιες πολλές και μάλιστα η μία καλύτερη από την άλλη… Μετά από 3-4 άκυρα τηλέφωνα έκλεισα ραντεβού με την Katia4 , ευγενικότατη η τηλεφωνήτρια μου είπε καλά λόγια για την Katia4, την παίνεψε αρκετά για τις υπηρεσίες της και έκλεισα το ραντεβού σε δικό μου ξενοδοχείο … Ήρθε στην ώρα της απλά ντυμένη, ελαφρά μακιγιαρισμένη αλλά μύριζε πολύ όμορφα το άρωμα που φορούσε… Είναι ευχάριστη στο σόσιαλ χαμογελάει συνέχεια και τα αγγλικά της είναι συνεννοήσιμα… Δεν χάσαμε πολύ χρόνο σε κουβέντες ίσα ίσα για να σπάσει λίγο ο πάγος και να νοιώσουμε λίγη οικειότητα μεταξύ μας…
Είναι καθαρή κοπέλα, φρεσκαρίστηκε στην αρχή και στο ενδιάμεσο της συνάντησής μας… Φιλάει με γλώσσα και της αρέσει το χαμούρεμα… Το μουνάκι της είναι άτριχο και υγρό, έχει στήθος σχετικά μικρό αλλά το ευχαριστήθηκα μια χαρά… Αρκετά καλή στην πίπα της , χρησιμοποιεί και τα χεράκια της και κάνει φιλότιμες προσπάθειες για να τον πάρει όλον μέσα της … και το καλύτερο με +20 ευρώ τελειώνεις και στο στόμα της… Είχα δυο εξπερματώσεις έντονες που καταλήξανε στο στοματάκι της και στην συνέχεια στο μπάνιο…
Στο σεξ ακολουθεί και συμμετέχει με κραυγούλες αληθοφανείς και στήνεται τέλεια για οφθαλμό λουτρό η για βαθιά διείσδυση!... Πέρασα καλά με την Katia4 είναι ευχάριστο κορίτσι, όμορφο με όμορφο αδύνατο σώμα και οι υπηρεσίες της ήταν αρκετά καλές !...
Αυτά από εμένα για την Katia4 , είχε δίκιο η τηλεφωνήτρια για την Katia4 τα αξίζει τα λεφτά που παίρνει και θα ήθελα να την ξανασυναντήσω στο μέλλον …
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Antonis78
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
4.283
Πόντοι:
5.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, slaviani, linear και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού