Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251901
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τα ποστ, αποφάσισα να περάσω από το Ιερά Οδός 259, αφενός να δω και αφετέρου μήπως ξανακάνω με τη Ελένη έμπειρη του χώρου. Μέρα και ώρα εύκολη με ελαφριά κυκλοφορία στους δρόμους. Και ευτυχώς χωρίς καταιγίδα.

Πραγματικά, μού άνοιξε η Ελένη που δυστυχώς δεν μπορούσε τότε. Εκεί ήταν η καινούργια, η Νίνα, αλλά εκείνη την ώρα ήταν απασχολημένη. Εγώ φεύγοντας είδα τη Νίνα, που είχε βγει από δωμάτιο. Έχει κοντό ίσιο κόκκινο μαλλί, λεπτή μού φάνηκε έτσι με την λευκή μπλούζα της που την είδα. Φαίνεται να είναι κάπου 35-40.

Διαθέσιμη ήταν η Ελληνίδα Χριστίνα που έχει μαύρα μακριά μαλλιά, κάπου 1,70+ ύψος, σώμα νορμάλ φαινόταν μέσα στην λευκή της μπλούζα, και απότι διαπίστωσα στη συνέχεια κανονικό στήθος, και με κάποια πιασιματάκια όπως είπε και η ίδια, εγώ θα πω όχι ενοχλητικά. Γύρω στα 30-35. Αποφάσισα να δοκιμάσω με την Χριστίνα, και να μην φύγω άπραγος.

Η Χριστίνα είναι ευγενική κοπέλα, καθαρή, χαμογελαστή, που έδειχνε ενδιαφέρον στο να με ευχαριστήσει, ρωτούσε τι ήθελα και τι χρειαζόμουν. Ό,τι έκανε το έκανε με κέφι, είχε χιούμορ, και εκδήλωσε πολύ καλή διάθεση σε όλη τη συνάντηση. Επίσης, ήταν ήρεμη, και καθόλου βιαστική.

Ξεκίνησε με μασάζ στα πόδια, στην αρχή χαλαρό και μετά το δυνάμωσε. Μετά, της είπα και εστίασε σε πλάτη και αυχένα. Ειδικά στην πλάτη μου άσκησε πίεση μπας και σπάσουν κάποιοι κόμποι. Το δούλεψε όσο το επέτρεψαν οι συνθήκες. Θεωρώ ότι με βοήθησε, αν και η ίδια ήταν σεμνή και διστακτική στο να το παραδεχτεί. Συνέχεια με πολλά φιλάκια και χάιδεμα στο στήθος μου. Ακολούθησε ξεσκούφωτο καλαμάκι, και ρουφήγματα στα πέριξ. Εγώ θα το έλεγα πετυχημένο και βαθύ. Εναλλαγές με φραπέ. Καλή τεχνική, αλλά αυτού του είδους οι κρίσεις είναι υποκειμενικές γνώμες πάντοτε. Δεν αμέλησα, και ανταπέδωσα και εγώ την περιποίηση. Κατόπιν, κλασική μπριζόλα. Εγώ αργούσα, και πρότεινα πάλι καλαμάκι και φραπέ, και τέλος. Νομίζω ότι μάλλον την κούρασα και στα δύο τμήματα της συνάντησης μας, αν και η ίδια ήταν συνεχώς χαμογελαστή, έδειχνε ακούραστη, και εργατική, δεν δυσανασχέτησε καθόλου παρά την καθυστέρηση μου. Τίμια συνάντηση αναμφισβήτητα.

Ο χώρος καθαρός, περιποιημένος, και με όλα τα απαραίτητα είδη, ντουζιέρα, κλιματιστικό, ηλεκτρικό κρεβάτι μασάζ, σαπούνια, χαρτιά, απολυμαντικό σαπούνι, στοματικό διάλυμα, οινόπνευμα, μπατονέτες, πετσέτες και παντόφλες όλες σφραγισμένες, κτλ. Κέρασμα ποτάκι, αναψυκτικό. Φροντίδα, και προσοχή στη λεπτομέρεια.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, jonny the fox, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού