Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από τη βοήθεια του thread "Αναζήτηση χαμένων ιεροδούλων", εντόπισα την Αντριάννα! Για όσους δε γνωρίζουν, δούλευε για χρόνια στο Διδύμου 18β και το τσιμπούκι της είναι απλά ΦΟΒΕΡΟ και με τελείωμα στο στόμα. Αν είστε λάτρεις της πεολειχίας, πρέπει να την επισκεφθείτε ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ! Προσκύνημα Το ωράριό της είναι 12 το πρωί με 12 το βράδυ.

Η Αντριάννα είναι σίγουρα άνω των 55, γύρω στο 1,78 και με σιλουέττα όμορφης 30άρας. Βυζί 3άρι με 3μισάρι πεσμένο(το οποίο κράτησε κρυφό αφού δεν έβγαλε το top της) και κώλος-πόδια σφιχτά και χωρίς κυτταρίτιδα. Στα νιάτα της πρέπει να ήταν τρελό μωρό αλλά τώρα η ηλικία της φαίνεται στο πρόσωπό της, το οποίο έχει αρκετές ρυτίδες. Έχει πολύ ευχάριστη προσωπικότητα και μιλάει πολύ καλά ελληνικά. Όσο για τις υπηρεσίες της, το στοματικό της είναι εφάμιλλο της Ζάνας από Παιανιέων και της Αλιόνας από Διδύμου όταν έχει κέφια. Η ρουτίνα της είναι στάνταρ : φιλάκια στο πρόσωπο και στο σώμα, σύντομο τρίψιμο του κορμιού της στο δικό σου και μετά αρχίζει ένα στοματικό χωρίς χέρια το οποίο φαίνεται μονότονο, αφού απλά κάνει το κεφάλι της πάνω-κάτω σε σταθερό ρυθμό, αλλά είναι εκπληκτικό! Δεν ξέρω τί κάνει με τα χείλη ή/και τη γλώσσα αλλά η αίσθηση είναι ΑΠΑΙΧΤΗ! Περιττό να πω ότι δεν προχώρησα σε σεξ αλλά τελείωσα στο στόμα της. Επίσης, να αναφέρω ότι αφήνει να πασπατεύεις όπου θες.

Ο τσάτσος είναι ένας ηλικιωμένος, ευγενέστατος αλλοδαπός. Το δωμάτιο φαινόταν καθαρό αλλά ο φωτισμός ήταν τόσο χαμηλός που μπορεί να μου ξέφυγε κάτι. Η τιμή 10 ευρώ. Όσο για την ευκολία πρόσβασης, έβαλα 7 γιατί το parking είναι δύσκολο στην περιοχή αλλά είναι σχετικά κοντά στο μετρό.

Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν ότι ο δρόμος μπροστά από το μαγαζί βρώμαγε πολύ έντονα ούρα και... το άλλο. Είμαι κάπως συνηθισμένος σε αυτές τις οσμές - άλλωστε αρκετοί δρόμοι στο Μεταξουργείο και εκατέρωθεν της Φυλής έχουν παρόμοιες - αλλά εκεί η κατάσταση ήταν hardcore! Αυτή η διαφορά οφείλεται στο ότι το συγκεκριμένο σημείο είναι γεμάτο πρεζόνια (πρέπει να ήταν περίπου 15 όταν πήγα). Δε φταίει το μαγαζί γι'αυτό αλλά οι μυρωδιές είναι αρκετά ξενερωτικές...

Για κλείσιμο, να πω ότι η Αντριάννα θα μείνει εκεί περίπου 1 μήνα ακόμη και μετά θα πάει σε ένα καινούργιο μαγαζί, στη γωνία Ιάσωνος και Μεγ. Αλεξάνδρου. Θα την επισκέπτομαι κι εκεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
263
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, darktranquillity, chameleo και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2019
Πρώην γνωστό όνομα που δεν κατάφερε να κρατηθεί στο εικοσάρικο. Τελευταία αναφέρθηκε κουρασμένη.
Στοματικό το είχε κορυφαίο. Ηλικία θα είναι πάνω από 60.
31 Αυγούστου, 2019
τυπε σε ποιο δουλευει τωρα και τι ωρες?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2