Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απο τις τελευταιες καταδρομικες γι αυτο το μηνα διοτι αρχιζει και περιοριζει το χρημα
χτυπαει viber απο την τηλεφωνητρια του glamour
κυριε bdsm1988 Γλώσσα θα θελαμε να σας προτεινουμε την Linda
γκρινιαξα στον εαυτο μου για να ειμαι ειλικρινης μια που τα λεφτα για καταδρομικες τελειωνουν επικυνδινα και αν θα εχω βαλει κατι στο ματι αργοτερα δεν θα μπορω να το παρω,,,,αλλα ακουσα την φωνης της ψολης μου οταν ειδα της φωτογραφιες της
δεν γαμιετε λεω το πολυ πολυ να τον παιξουμε μερικες φορες προς το τελος του μηνος

Συναντηση σε νεοδμητο ξενοδοχειο στο σταθμο Λαρισης...μυνημα με το δωματιο και βουρ
Χτυπω πορτα και τι να δω....υπερμουναρο!!!!!!!!! καλυτερο απο τις φωτογραφιες
ωπα λεω απο μεσα μου τετοιο μουνι θα ειναι ξινο
ντουζακι και στο κρεβατι
απο Αγγλικα δεν το εχει αλλα με 3 κουτσοβλαχορωσσικα και βλαχοαγγλικα δικα της την βγαλαμε την ακρη
βαζει μουσικουλα και γδυνετε....και σοκ νο1....βυζι σιλικονοτα αλλα ο πουστης ο πλαστικος μαστορας....σαν αρχαιο αγαλμα σμιλευμενο,,,,τρομερη δουλεια
σοκ νο2,,,,εμενα βασικα δεν μου αρεσουν τα τατουαζ αλλα ειχε ενα τρομερο τατου στη πλατη κατι σαν φτερα αγγελου δεν μπορεσα να τα καταλαβω απο την καβλα
η κοπελα δηλωνει ρωσιδα απο νοτια παραλιακα

ειμαι ηδη τουμπανο αλλα καυλωμενος ηδη...οποτε για να μην φαω φολα ας παρω εγω πρωτοβουλια
την βαζω στο κρεβατι και αρχιζω να την φιλαω και χωρις να το περιμενω ανταποκριθηκε με περισσιο παθος.....βαζω δακτυλακι στη κλειτοριδα της και τοτε η κοπελα τα ειδε κοκκινα....αρχισε να σκουζει κατι στα ρωσσικα κατι μποζε μαμα μονο τα ματια της αναποδα δεν γυρισε σαν κατι ταινιες τρομου
κατεβαινει προς τα χαμου που λεμε στη πελοπονησσο και αρχιζει ενα καραμελωμα και μια πιπα τι να πω.....δεν μπορω να πω τιποτα.....σταση cowgirl η αγαπημενη μου και καταθεση σπερματοζωριων στο τσακ μπαμ...
λιγο σοσιαλ με τα βλαχορωσσικα της ντουζακι και σπιτι μας....μονο που φτασαμε σπιτι καβλωμενοι γαμω την τρελλα μου μεσα

προσκηνω τηλεφωνικο κεντρο glamour ΈρωταςΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, slaviani, Sproxe Garsia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού