Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδυ ... κ ειχα ορεξη να δω καποια κοπελα, εκεινη την ωρα διαθεσιμες η Τζουλια κ η Λολα απ το κλαμπ, ζλατα κ Μπελα απο το G.E.!! Αφου της ειδα ολες Money Mouth αποφασισα να παρω την συγκεκριμενη! Λοιπον, το δωματιο δεν ειναι κ οτι καλυτερο θα λεγα, μικρο κ γονια ακριβως πισω στα ασανσερ Λύπη Τεσπα, ανοιγει η πορτα κ εχω μπροστα μου την Λολα, οχι κρυμενη πισω απ τη πορτα Μεγάλο χαμόγελο Η πρωτη εντυπωση ..(ετσι κ ετσι) εξισου κ ο τιτλος..!!! Η Λολα ειναι το κοριτσι των φωτογραφιων χωρις την λαμψη βεβαια ,ισως κ με λιγα κιλα παραπανω οχι κατι το ενοχλητικο για μενα κ γενικα πιστευω! Εμφανισιακα, ειναι η διπλανη γκομενα ,γειτονισσα, φοιτητρια θα λεγα που ανετα την πηδας Μεγάλο χαμόγελο μπαινω στο δωματιο ,γεια σου, πως σε λενε κλπ, αγγλικα τα βασικα. οκ, βγαινει συννενοηση. Την τραβαω λιγο πιο κοντα μου, κ μου αρχιζει κατευθιαν τα γλωσσοφιλα (νομιζω οτι απο κει καταλαβαινεις το πως θα περασεις) Ματάκι Μετριο αναστημα , βυζι 2αρι χαλαρο, καστανα μακρια ισια μαλλια κ ηλικια περιπου.. 25-26 νομιζω! Χμμμ; πιπα οκ, οχι κ για σεμιναριο, στο σεξ συμμετεχει ενεργα κ ειναι ακουραστη, βαρας οσο θες κ μπορεις, αντεχει Ναι! Το καλυτερο της σημειο κατ εμε, ειναι η κωλαρα της, ολοστρογγυλη κ αφρατη Ναι! Τελος, περασα καλα κ ισως να την ξαναβλεπα! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Professoras, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού