Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Call-Girls 5381
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπήκε για τα καλά η άνοιξη, ο λαός της φτωχομάνας βγήκε από την χειμερία νάρκη, το πρωτάθλημα των πρεσπών είναι πλέον δεδομένο, όλα αυτά μαζί πιστεύω συντέλεσαν στο να πέσουν μαζεμένα χρήματα στην τσέπη μου και έτσι μετά από 3μηνη αποχή (κυρίως λόγω πολλαπλής επανειλημμένης φόλας) αποφάσισα να επενδύσω σε φρέσκο νεανικό κρέας και μάλιστα κλείνω ωρίτσα χωρίς έξτρα, παραβιάζοντας τον χρυσό και σωτήριο κανόνα του μισαώρου Γερο-μύστης.
Για να πω την αλήθεια δεν μου έκανε καμία το κλικ εμφανισιακά από τις κοπέλες που παρελαύνουν στο ΕΝ τελευταία και έτσι άφησα το ένστικτο να λειτουργήσει. Πολύ εύκολο κλείσιμο ραντεβού με 2-3 sms, ευγενικό το γραφείο στην επικοινωνία. Φτάνοντας στο βαρδάρη δυο τσακάλια έξω από το hotel ντεμεκ μοιράζουν φυλλάδια, με ρωτάνε στα ίσια αν ψάχνω τπτ..Χμμμ; τους πιάνω συζήτηση μέχρι να μου ρθει σε sms ο πολυπόθητος αριθμός δωματίου.
Ανοίγοντας η πόρτα, η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική, η κοπέλα είναι τάπα όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες (1,55 την κάνω) αλλά με πολύ ωραίο σώμα ιδανικό για μένα σε κιλά, όμορφο πρόσωπο (δυστυχώς με αχρείαστα ροφόχειλα και τεράστιες πορνο-βλεφαρίδες) και χαμογελαστή. Μου άνοιξε χωρίς ψηλοτάκουνα, φορούσε μόνο μια μαύρη δαντελωτή ρόμπα μόνο με το σουτιέν χωρίς εσώρουχο από κάτω με μια καταπληκτική κωλάρα να αχνοφαίνεται.
Η συνεννόηση φάνηκε από την αρχή ότι θα είναι δύσκολη (ούτε τα βασικά γιου ταρζαν μι τζεην...), η "Μπέλα" μου είπε ότι το όνομα της είναι Ρόζα αν θυμάμαι καλά, ότι είναι από το γνωστό μέρος και ότι είναι 19 ετών (κάπου 23-25 την κάνω).
Ξεντύνομαι και παρατηρώ μια γενική ακαταστασία στο δωμάτιο, φαγητά και πράγματα από δω και από κει, δεν με πολυ-νοιάζει να πω την αλήθεια για να γαμήσω πήγα εξάλλου, μπαίνω στο μπάνιο και εκεί ένα χάλι, πεταμένες πετσέτες, νερά παντού (λαϊκό προσκύνημα λέω έχει πέσει...), πλαστικά ποτηράκια με γόπες αλλά το χειρότερο... ο διακόπτης στο τηλέφωνο του ντουζ να μην κάθεται με τπτ με αποτέλεσμα να κάνω τον ζογκλέρ για να ρίξω λίγο ζεστό νερό πάνω μου.
Ξαπλώνω υπό τους ήχους ρώσικης μοντέρνας μουσικής, έρχεται η "Μπέλα" ευδιάθετη τραγουδώντας, βλέπω όμως ότι δεν έχει διάθεση για φιλιά και μπαλαμούτια αφού πάει καρφί για πίπα. Ξεκινάει μια πολύ αδιάφορη πίπα ενώ εγώ την επεξεργάζομαι. Δεν έχει βγάλει τη ρόμπα και το σουτιέν (γνώριζα ότι έχει χάλια βυζιά..) Η επιδερμίδα της είναι πολύ απαλή -νεανική, το κορμί αψεγάδιαστο πλην φυσικά του χάλια νερουλού στήθους που αποκαλύφτηκε λίγο αργότερα και απειροελάχιστης χαλάρωσης στην κοιλία η οποία όμως είναι φλατ.
Την γυρίζω σε 69 όπου το θέαμα είναι όλα τα λεφτά, κωλάρα με καλοσχηματισμένο μουνάκι το οποίο γλύφω και δακτυλιάζω ανελέητα. Δεν θα το έλεγα στενό (ευτυχώς δεν έβαλε τζελ αν και το είχε δίπλα της..). Το κωλοτρυπίδι τέλειο ανοιχτόχρωμο με μια μόνιμη μικρή ανοιχτή χαραμάδα Κουλ. Η πίπα συνεχίστηκε να είναι αδιάφορη, ρηχή με πολύ χέρι και χωρίς καθόλου πίεση από της χειλούμπες (τι τα βάζετε τα υαλουρονικά γαμώ τον μπελά μου Κεφάλι σε τοίχο!)
Στο σεξ παίχτηκαν όλες οι κλασικές στάσεις χωρίς μα και μου με την κοπέλα να το γουστάρει αλλά καθαρά σε παθητικό ρόλο,η απειρία είναι εμφανής.
Στο ενδιάμεσο ξανάκανα τον ζονγκλερ για να κάνω ντουζ, η κοπέλα δεν κουνήθηκε από το κρεβάτι και τα δύο κινητά της, προσπάθησε να κάνει λίγο σόσιαλ δείχνοντας μου φωτογραφίες και με λίγο google translate, δεν την παρεξηγώ τουλάχιστο το προσπαθεί παρόλο που ξέρει 5 λέξεις, δεν είναι σαν κάτι ξινισμένες ντίβες..
Ο δεύτερος γύρος από τη στιγμή που η πίπα ήταν αδιάφορη και δεν υπήρχε τρόπος να της εξηγήσω πως να τον ρουφήξει ήταν ψιλο-αγγαρεία για μένα.
Συνοψίζοντας,
η κοπέλα πρέπει να φτιάξει τα βυζιά της (χαλάνε πολύ το σύνολο)
πρέπει να μάθει έστω και λίγα εγγλέζικα που έλεγε ο συγχωρεμένος ο παππούς μου
πρέπει να μάθει να κάνει τσιμπούκι της προκοπής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, Depositos, Pussy Doctor και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού