Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι καιρος τωρα που σκεφτομουν να παρω τη Μαρια, αλλα επειδη γενικα με τα call girls δεν το πολυεχω ολο το απεφευγα. Ειμαι πιο πολυ φαν του σαλοναρισματος για τους γνωστες. Ειπα ομως να δοκιμασω κι εγω κατι καινουργιο και πηρα τηλεφωνο. Η κοπελα ευγενεστατη και προθυμη διελυσε και τις τελευταιες αμφιβολιες. Κλεισαμε το ραντεβου νωρις το βραδακι, εστειλα δωματιο και ανεβηκε μετα απο λιγα λεπτα. Αν και ειμαι καιρο στο κουρμπετι τα ειδα ολα. Ομορφο, γλυκο προσωπο με καυλοχειλα που δοκιμασα αμεσως απο την πορτα, εντυπωσιακο στηθος, κορμαρα που δεν βρισκεις ευκολα και ενα ντυσιμο που σε αναβει αμεσως. Παρακολουθουσα τη σελιδα της τελευταια και ηξερα τι να της πω να φορεσει, δεν μου χαλασε το χατιρι. Πολυ ανετη και με χιουμορ, γλυκια και σεξι μαζι με κερδισε ευκολα. Στα του αγωνα δεν θελω να παινευτω τι της εκανα και ποσο καλο σεξ κανω, δεν ειναι νομιζω αυτο το ζητουμενο. Θα πω απλα οτι η κοπελα ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει, ξερει να στηνεται και να σε καυλωνει, πιπωνει τρελα και στο σεξ κανει ολες τις στασεις χωρις μα και μου. Απο τις πιο ωραιες γυναικες που εχω παρει, η κοπελα πραγματικα αξιζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
480
Πόντοι:
2.292
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, zoulas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2019
Το Μαράκι είναι κορυφή.... το 10 το καλό με τόνοΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1