Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
1.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Φίλοι μου κ φίλες μου γειά σας ελπίζω να σας πετυχαίνω όλους καλά.
Βόλτα στην Φυλής το πρωί με ελάχιστα ανοιχτά λόγω βροχής κ μη βρίσκοντας κάποια στανταρακια μου αλλά κ κάποιες αξιόλογες κοπελιές που υπολόγιζα ότι θα βρω κατεβαίνω στο μεταξύ.
Μετά από μια βόλτα ενώ το επίπεδο εκεί είναι πολύ κάτω, όσο ποτέ, το κατακάθι της εκδιδόμενη αγοράς πέρα από λίγες περίπτωσης που είναι μετριμενες στα δάχτυλα,π.χ. Κολονου 27 Σοφία, κολονου 11 η κ κολονου 30 που φέρνουν κάποιες καλές..
Καταλυγω στο κολοκυνθους ήταν εκεί η Άννα κοντουλα αδύνατη την έχετε δει όλοι με ραστα μαλλια ψεύτικα από ένα σημείο κ κάτω, πρόσθετα, άσπρο δέρμα πεσμένο στήθος ενώ σε σχέση με παλιά έχει πάρει κιλά.
Η τσατσα εξαφανισμένη στο κουζινακη έτρωγε για πρωινό ένα ψάρι ναι καλά διαβάσατε ψάρι...
Λοιπόν η Αννα είναι ψυχιατρική του κέρατα επαναλάμβανε κάποιες κινήσεις σαν αυτιστική κ έλεγε τα ίδια πράγματα γιαλιζε το μάτι της. Έλεγε δεν τις αρέσει αυτή η δουλειά κ ότι θα πάρει επιδωμα κ θα φύγει κ κάποιες ασυναρτησίες.
Πληρώνο περνάω τα δωμάτια ο οίκος όλα πολλή βρομιά ούτε αρουραίοι δεν θα ζούσαν εκεί, μετα πρέπει να πας στο κλιβανο κ να βάλεις φωτιά στα ρούχα να τα κάψεις. Μπαίνει στο δώμα γδύνεται λέει έλα να τελειωνουμε πιπα δευτερόλεπτων χωρίς να υπερβάλω λίγο ιεραποστολικο πρωκτικο δεν ήθελε έλεγε ότι πόναγε εκεί επέμενα λέω θα γίνουμε μπίλιες κ η υπομονή έχει τα όρια της.
Κατα την διάρκεια έλεγε ότι δεν την αφήνουν να φάει να μην παχύνει κ κάτι τέτοια κ ότι έκανε εγχείρηση πέτρα στη χολή όντως είχε σημασία στή κοιλιά από λαπαροσκοπικη επέμβαση όχι ανοιχτά κ ότι για αυτό φταίει η δουλειά.
Γενικός είχε συμπεριφορά σάικο κάποια στιγμή κάτι μουρμούριζε στο τελειοτικο στο στόμα κ φοβιθηκα μην με δαγκωση,
τελειωνο φεύγει ούτε γειά δεν λέει.
Όταν έφευγα λέει η τσατσά πως πέρασες λέω πως να περάσω πλάκα μου κάνεις, απαντά γιατί ρε μεγάλε δεν πέρασες καλά,
όχι λέω ρε μεγάλη δεν περασα καλά.
Εγώ από εκεί ούτε από έξω δεν ξαναπερναω. Ψαχτειτε μην δίνεται τα λεφτά σας όπου να είναι, διαβάστε κριτικές..
Αυτα από εμένα χάρηκα για την επικοινωνία έστω κ αυτό τον τρόπο, χίλια ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου ότι παρατηρησεις έχετε θα χαρώ να τις διαβάσω,
Να είστε ολοι καλά εσείς κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα.. ακόμα ήθελα να σας παρακαλέσω εδώ στο site να είμαστε όλοι αγαπημένοι..ειμαστε ομάδα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 0-100RealSlow, dourosladers, 968 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 17 Απριλίου, 2019) 14 Απριλίου, 2019
Τύπε σε κόβω να γουστάρεις φάση με ΑμΕΑ.
Από αυτό το σάπιο ετοιμόρροπο τσαρδί πριν κάποια χρόνια κάποια εγκλωβισμένη είχε δραπετεύσει τυλιγμένη με ένα σεντόνι. Την μάζεψαν περαστικοί και την πήγαν σε έναν ξενώνα για κακοποιημένες γυναίκες . Το πρόβλημα ήταν ότι κάποιες από τις υπεύθυνες πρώην πουτάνες στον ξενώνα ήταν στο κόλπο με κάτι ΜΚΟ και το κορίτσι το ξανάστειλαν σε άλλο μπουρδέλο ίδιας κατηγορίας. Αυτές τα τσίμπησαν το ευρώπουλα. Το γνωστό χαμαιτυπείο της Κολοκυνθούς εξακολουθεί να λειτουργεί προσφέροντας και εξτραδάκια στους σκληροπυρινικούς.. Γκρέμισμα με φουρνέλο σε ζωντανή μετάδοση από το site και όχι σφράγισμα. Δημόσιος κίνδυνος. Money MouthMoney Mouth
review reaction 1 Ημεδαπος
15 Απριλίου, 2019
Αφού δεν στον δάγκωσε... ευχαριστημένος να είσαι!
review reaction 1 Ημεδαπος
15 Απριλίου, 2019
Απορώ πώς πέρασες μ αυτά που περιγράφεις.
Κοπέλες με ψυχολογικά, καθυστερημένες, πρεζομένες
ή στη Σωκράτους θα τις βρείς ή σ αυτούς τους υποκοσμιακούς οίκους..
15 Απριλίου, 2019
Τύπε να είσαι καλά και εσύ και να προσέχεις τις τρελές
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξερω την ιστορία κ ποια κοπελιά λες..
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βιαζομουνα να φύγω ειχα ταξίδι 200χιλιομετρων κ δεν προλαβαίνα..
18 Δεκεμβρίου, 2023
Τύπε σε τέτοιους οίκους μεγαλώσαμε οι μύστες, τέτοιες πουτανες τις έχουμε πελώρια ανάγκη. Φυσικά να ξαναπάς.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7