Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119220
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη με αντικειμενικό σκοπό να την Νάνσυ, έχοντας ενημερωθεί τον ερχομό της από τη Φίλωνος. Το θεώρησα απίθανο να την πετύχω ελευθερη γνωρίζοντας ότι έχει σταθερό πελατολόγιο με ραντεβού αλλά τελικά στάθηκα τυχερός!!όταν έφτασα ήταν ακόμα διαθέσιμες η Νάντια, η Αλεξάνδρα και η Σοφία. Θετική εντύπωση για πρώτη φορά μου έκανε η Σοφία η οποία χωρίς το γυαλί αλλά και με ένα όμορφο φόρεμα άφησε υποσχέσεις για το μέλλον...Όπως όμως είπα ο στόχος ήταν ξεκάθαρος. Η Νάνσυ όπως πάντα στο σαλονάρισμα χωρίς κραυγαλέα εμφάνιση με απλό παντελόνι και καρό πουκάμισο. Πάντα ευγενική και χαμογελαστή, με μια φωνή και ένα γέλιο που προσωπικά με αναστατώνουν...!Το κορμί της εξίσου εντυπωσιακό και σφιχτό με το παρελθόν, με ένα στήθος στις ιδανικές για εμένα διαστάσεις, επιδερμίδα που κολάζει και πιο μοσχομυριστή από ποτέ. Ευχάριστη, επικοινωνιακή δεν χόρταινα να την φιλάω. Η πίπα της (χωρίς προφυλακτικό) για σεμινάριο και με το βλέμμα της να μη ξεκολλάει από εμένα σε όλη την διάρκεια. Το μασάζ της πολύ καλό (αν και ήταν από τις λίγες φορές που δεν με ενδιέφερε καθόλου). Η αίσθηση να την γλύφεις μοναδική, οι αντιδράσεις της σε ξεσηκώνουν χωρίς όμως να κάνει υπερβολές. Η θέα της Νάνσυ στα 4 άκρως ερεθιστική. Ξέρει τι να κάνει και πως να φερθεί, πότε να πάρει πρωτοβουλίες και πότε να είναι γατούλα. Κάθε συνάντηση μαζί της σίγουρα καλύτερη από την προηγούμενη. Την ευχαριστώ για μια ακόμα μοναδική συνεδρία. Θα την επισκεφτώ ξανά και σύντομα
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Takonis, massagfildimis, HanSolo και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2019
Ερώτηση.. μιλάμε για Νάνσυ από μασάς Ακρόπολη? (Παλιά)
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι
P
petsakas79sp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2