Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 16944
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νέες αφίξεις στο Your Angels και από ότι φάνηκε στην πορεία ήμουν από τους πρώτους… Κλικ μου έκανε η Nika, είναι όμορφη κοπέλα με πράσινα μάτια , όμορφο πρόσωπο και κορμί μοντελέ … Τηλεφωνώ στο γραφείο και το ραντεβού έκλεισε για το βράδυ της Παρασκευής 12/04/19 σε δικό μου ξενοδοχείο μακριά από αδιάκριτα βλέμματα…
Η Nika ήρθε σχετικά στην ώρα της, απλά αλλά όμορφα ντυμένη με χαμόγελο και αρκετή θετική ενέργεια… Είναι ευχάριστη στο σόσιαλ , αν και τα αγγλικά της είναι λιγοστά συνεννόηση βγάλαμε για τα του αγώνα και όταν τις έδωσα τα χρήματα δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες και πήγε κατευθείαν για ντουζάκι.. Όταν βγήκε ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου και το πρώτο που δοκίμασα ήταν τα φιλιά της που στην αρχή ήταν λίγο μαζεμένη και διστακτική… Θέλει λίγο τον χρόνο της για να αφεθεί … Το στήθος της είναι φυσικό μικρό θα έλεγα αλλά είναι αρκετά στητό και σφιχτό το με ωραία υφή και ρογίτσες που τσιτώνουν στο άγγιγμα …
Καλή ήταν η πίπα της, με δυνατά ρουφήγματα, με μπόλικα σάλια και με τρίψιμο της γλώσσα της πάνω στο πουτσοκέφαλο… Αρκέστηκα σε αυτά που έκαμνε, είχε καλό ρεπερτόριο στην πίπα και επικεντρώθηκα στο πεντακάθαρο άτριχο και ευωδιαστό μουνάκι της… Τέλειο το 69 μαζί της ευχαριστήθηκα μουνάκι, αναστεναγμούς, πίπα αβίαστη και τα χέρια μου πήγαιναν συνέχεια από τα βυζάκια στο τουρλωτό κωλαράκι της…. Γίνανε δυο γύροι με ένα μικρό διάλειμμα ενδιάμεσα και η ώρα ίσα ίσα που μας έφτασε… Επαγγελματίας η Nika και μάλιστα από τις καλές… Ένοιωσα ότι έκανα έρωτα και όχι ένα αγχωμένο πήδημα με κάποια… Ακολουθούσε στους ρυθμούς μου και θα μπορούσα να πω ότι το ευχαριστιόταν ειδικά στο ιεραποστολικό και το πισωκολλητό που εισέπραξα και τα περισσότερα βογγητά …
Έφυγε λίγο βιαστικά η Nika δίνοντάς μου ένα φιλί στο στόμα λέγοντας με ότι θα ήθελε να με ξαναδεί… Πολύ πιθανό να την ξαναπάρω στο μέλλον, θα την προσθέσω στα στανταράκια μου μιας και μου άρεσε σαν γυναίκα αλλά και σαν χαρακτήρας!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Old.rabbit, Alex_Born, Panaghss και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού