Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ειπα οτι θα παρω φορα με τις κριτικες και πηρα
εγω κλεινω μισαωρα απο το πιεζω τον εαυτο μου να χυσει δυο φορες σε μια ωρα
εχω και καποια ηλικια γαρ...και οκ τα οικονομικα αντεχουν μεχρι 90 την συναντηση για να βγαλω πιο πολλα και με πιο πολλες γουστα
η κοπελα ηρθε σαν προταση απο το ιδιο το γραφειο να την μιας και γενικα μου αρεσει να ειμαι ο τους ή εστω απο του
Σαββατο σημερα και ειπα να κανω την καταδρομικη
Ραντεβου σε νεοκτιστο ξενοδοχειο επι της Συγγρου πολυτελεστατο και με ενα γκρουπ κινεζων να την κανει απο το ξενοδοχειο
στα τις κριτικης τωρα μαιας που αυτο περιμενουν οι συνμπουρδελιαρηδες
1) οτι βλεπεις στις φωτογραφιες και στο βιντεο αυτο ακριβως εχεις....μια πανυψηκη κοπελα που δηλωνει 27 μαιων απο την Μοσχα
2) το κοριτσι ειναι καθαρα gfe σαν να εχεις κλεισει με την κοπελα σου σε αρχη σχεσηε τριημερο Ναυπλιο και εξηγω....με το που ανοιξε η πορτα ενα χαμογελο ως τα αυτια λες και σε περιμενει πως και πως και τις ελειψες....αμεσως να προσφερθει να σου φτιαξει τσαι να σε σερβιρει νερακι,,,,να φερει παντοφλες του ξενοδοχειου σφραγισμενες....λιγο ακομα και θα μου εφερνε εφημεριδα και πιπα να καπνισω Γλώσσα
3) στην μαχη τωρα.....γλωσοφιλο στο φουλ με δικια της πρωτοβουλια ομορφη ευγενικη πιπα οχι αγρια ουτε επαγγελματικη ερωτικοτατη.....1η σταση η αγαπημενη μου cowgirl για αρκετη ωρα οπου κουραστηκε...2η σταση προσπαθησε στα 4 αλλα ειναι τοσο ψηλη που μου εφτανε στο λαιμο οποτε δεν τηνπροσπαθησα πολυ να κανω τον γυμναστη σε πλαγιο ιππο...3η και τελευταια οπου εγινε η καταθεση σε ιεραποστολικο

Συνοψη
οσοι θελουν μια κοπελα σαν γκομενα τους που τους λατρευει και τους κοιταει στα ματια την συνιστω με τα 1000.... δεν νομιζω να κανει για pse εχει μια ευγενια στην συμπεριφορα της που θα θες κι εσυ να εισαι αγαπουλης μαζι της

Αυτα απο εμενα και καλα βολια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, Sproxe Garsia, geroksouras και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2019
Συγνώμη αδερφέ, αλλά γράφεις πως ότι βλέπεις παίρνεις κ στο σώμα βάζεις 6. Το σώμα που φαίνεται στις φωτό, είναι τουλάχιστον για 9. Τι δεν έχω καταλάβει;
14 Απριλίου, 2019
Συναγωνιστή γράφεις ότι οι photos είναι ακριβείς και βάζεις βαθμολογία σώματος 6.
Αυτό που βλέπω εγώ στις photos μόνο 6 δεν είναι.
Τι παίζει? Χμμμ;
14 Απριλίου, 2019
Γιατί μόνο 6 στο σώμα?
14 Απριλίου, 2019
την πρώτη φορά που είχε έρθει είχε ανέβει και μια selfie φωτό της που την έδειχνε πολύ αδύνατη. αν όντως είναι έτσι μπορεί αυτό να τον χάλασε το συναγωνιστή (και μένα αυτό με φρενάρει και δεν δοκιμάζω)
γιατί διαφορετικά αυτό που φαίνεται και στο βίντεο μόνο 6 δεν είναι...ή κοιτούσε το πληκτρολόγιο ανάποδα
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

a) το συστημα δεν με αφηνε να βαλω παραπανω
β) προσωπικα μου αρεσουν τα ελαφρως λιγο πιο μοντελε το πραγματικο θα ηταν απο εμενα 8
B
bdsm1988
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδερφε το σωμα ειναι 10 για οσους αρεσουν τα εντελως στεγνα κορμια
και θελω να ειμαι λιγο συγκρατημενος στις βαθμολογιες μου....αν αρχιζω να βαζω 9αρια 10αρια σε αυτα που για εμενα ειναι 10αρια τι θα βαλω;
B
bdsm1988
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ολα ειναι υποκειμενικα.....εγω εχω λιγο διαφορετικη αποψη για το 9-10 οσον αφορα το σωμα
ασε που μεχρι τοσο με αφηνε στο συστημα να βαθμολογησω
B
bdsm1988
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προφανως εχει ακομα οριο στη βαθμολογια που μπορει να βαλει. δεν τον αφηνει το συστημα
23 Απριλίου, 2019
πως γινεται η πρωτη κριτικη να ειναι θριαμβος και οι επομενες μουφα ενας Θεος το ξερει μονο και η ψυχη της τανας...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9