Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου συνάντηση με τη Χριστίνα σε hotel του κέντρου μετά από εύκολη και άμεση συνεννόηση στο viber. Από εμφάνιση η κοπέλα είναι ότι βλέπετε στις φωτό που υπάρχουν, το στήθος ειδικά είναι καταπληκτικό (υπακούει βέβαια στους νόμους της βαρύτητας), για να ασχολείσαι με τις ώρες. Πρόσχαρη και φιλική κοπέλα, έσπασε τον πάγο με το που μπήκε στο δωμάτιο με γλωσσόφιλα. Αφού είπαμε δυο-τρεις τυπικές κουβέντες πέρασε για μπανάκι, εγώ είχα φροντίσει να είμαι έτοιμος. Ακολούθησε ο πρώτος γύρος με σούπερ πίπα που κόντεψε να με τελειώσει αλλά την τράβηξα και τον έχωσα στο μουνάκι της (έχει πολύ καλή αίσθηση το μουνάκι της)στα όρθια. Να πω ότι δεν άφησα τα βυζάκια της από τα χέρια μου σχεδόν καθόλου, είναι το δυνατό της σημείο ξεκάθαρα. Μετά από ολιγόλεπτο σφυροκόπημα η κατάθεση έγινε πάνω τους. Στη συνέχεια ντουζάκι και για τους δύο μας, όχι ταυτόχρονα αν και θα ήθελα να το προτείνω και μετά σόσιαλ στο κρεβάτι μέχρι που άρχισαν τα γλωσσόφιλα και η Χριστίνα κατέβηκε προς τα κάτω και ξεκίνησε μια φοβερή πίπα χωρίς να αμελήσει τη γύρω περιοχή. Όταν ήμουν έτοιμος ήρθε η ώρα της πίσω πόρτας. Την έστησα στα τέσσερα και αφού έγλειψα την κωλοτρυπίδα της άρχισα να της χώνω το καυλί μου στην αρχή με προσοχή και στην συνέχεια χωρίς φρένο. Η κοπέλα έδειχνε να γουστάρει φουλ και οι αντιδράσεις της με έφτιαχναν αλλά θα ήθελα οι φωνές να είναι λιγότερο υπερβολικές. Τελείωσα μέσα της, με προφυλακτικό εννοείται, μετά από ένα τέταρτο περίπου ενώ η Χριστίνα έδειχνε ότι αντέχει και άλλο. Πέσαμε εξουθενωμένοι στο κρεβάτι και την κράτησα για λίγο στα χέρια μου ώσπου πέρασε για ντουζάκι. Με χαιρέτησε με βαθύ γλωσσόφιλο και χαμόγελα. Να πω ότι κάθησε συνολικά λίγο περισσότερο από μια ώρα και ότι σε κανένα σημείο του ραντεβού δεν έδειξε να έχει το μυαλό της στο ρολόι. Τα λεφτά επίσης τα πήρε στο τέλος. Είναι ιδανική για μιλφάκηδες και anal lovers, πιστεύω περισσότερο pse παρά gfe, τιμάει το δωράκι της και για όλα αυτά θα την ξαναδώ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, googlis, anatoliz και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2019
Τηλέφωνο επικοινωνίας αδερφέ;
15 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει στο προφίλ της φίλε. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το αναφέρω. Viber χρησιμοποιεί η κοπέλα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2