Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα στον Πρίαμο της Μεταμόρφωσης, η ημερομηνία είναι ενδεικτική όμως. Κυρίως επιλέγω γραφεία αλλά τελευταία ψάχνομαι με ανεξάρτητες μπας και βρω κάτι vfm για στανταράκι. Η Μαρία θεωρώ πως δεν είναι vfm πάντως. Μέτριο πρόσωπο με φουσκωμένα χείλη, καλό κορμί αν και κάπως χαλαρό και διεκπεραιωτική συμπεριφορά. Καλή πίπα (με πάρα πολύ σάλιο όμως) και διάφορες στάσεις στο ρεπερτόριό της, τις οποίες εκτελεί μηχανικά. Γενικά δεν έχεις την εμπειρία του cg κατά τη γνώμη μου αλλά του στουντιοκόριτσου. Τα της εμφάνισης είναι σχετικά οπότε δεν θα επεκταθώ, για μένα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Νομίζω πάντως ότι μια κοπέλα που δεν ανήκει στις καλλονές του επαγγέλματος και δεν διανύει την πρώτη της νιότη πρέπει να παρέχει καλύτερες υπηρεσίες στους πελάτες της. Στα συν η εύκολη επικοινωνία και το ότι δείχνει καλό παιδί, την συμπάθησα αρκετά. Αλλά δεν τη διάλεξα γι' αυτό, τη διάλεξα για το σεξ και ως προς αυτό δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι. Να πω, τέλος, πως ραντεβού δεν κάνει σε σπίτια, μόνο hotel καθώς και το ότι δεν φιλάει με γλώσσα (όχι ότι τράβηξα κανένα ζόρι).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, spanoulis7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2019
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο φίλε μου. Και εγώ τα ίδια λέω για αυτή.
E
ErotikoNisi
13 Απριλίου, 2019
Κάνεις 10 ποστ μέσα σε μισή ώρα σε νήματα ανεξάρτητων. Τα περισσότερα άσχετα. Ρωτάς για Μαρίνα28 αν θα έρθει ενώ έχει θέμα της στην πρώτη σελίδα. Ρωτάς για Λίζα αν κάνει ανάλ. Ρωτας για ξεχασμένες. Και τρέχεις να ανεβάσεις κριτική για Μαρία.
Τουλάχιστον ύποπτος για μένα.
13 Απριλίου, 2019
Αγαπητέ πολυ καλή κριτική τις έχουν δώσει μεγάλη αξία οι (Α)? διάφοροι εδώ στο σάιτ που την πολυδιαφημίζουν με την κρίση τώρα 50 εώς 60 ευρώ αξίζει
13 Απριλίου, 2019
Εγώ τα έχω πει αυτά καιρό τώρα και πήγαν να με φάνε. Η κοπέλα απλά διεκπεραιωτικη . Σαν να είσαι σε στούντιο όπως είπες.
14 Απριλίου, 2019
Την είχα στο πρόγραμμα αλλά θα φάει άκυρο γιατί πρώτον μου ακύρωσε (εγκαίρως βέβαια) ραντεβού που είχαμε κλείσει και δεύτερον λόγω απουσίας γλώσσοφιλων.Ημουν έτοιμος να τσιμπήσω απ'τις καλές κριτικές αλλά ευτυχώς που υπάρχουν και οι σωστές κριτικές για ξεκαθάρισμα...
14 Απριλίου, 2019
μια χαρα τα λες Ματάκι δεν μας ειπες κατι αλλο ομως Ματάκι αφου παιρνης γραφεια και πληρωνεις 150αρες Ματάκι τι ηθελες απο μια κοπελα με 80 Χμμμ; Ματάκι η αξιοπιστια σου ειναι ενα μεγαλο ΜΗΔΕΝΙΚΟ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο οποτε μαλλον ψευτικη κριτικη με δολο κιολας Money Mouth οποτε αστο να μας γραφεις Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
14 Απριλίου, 2019
Φιλαράκι, συγχώρεσέ με αλλά είσαι σίγουρος ότι συνάντησες το Μαράκι; Αναφέρεις ότι δεν δίνει φιλιά με γλώσσα. Είναι πολύ πρόσφατες οι δύο συναντήσεις μου με την Μαρία και μεταξύ άλλων αυτό που μου έχει μείνει είναι η ζέστη με την οποία φίλαγε. Για το στοματικό της δεν χρειάζεται να πω κάτι βέβαια. Να σου τονίσω όμως κάτι, γιατί υποπτεύομαι ότι είμαι αρκετά μεγαλύτερός σου. Είναι πολύ ουσιώδης η ατομική μας υγιεινή. Αν έχουμε κακή σχέση με το σαπούνι και την οδοντόκρεμα, μην περιμένουμε από τις κοπέλες και πολλά πράματα. Από την περιγραφή σου, Θεωρώ ότι μπορεί να ισχύουν δύο σενάρια. Ή της έστειλες λάθος δωμάτιο κι εσένα σου ήρθε η καθαρίστρια, ή απλά γράφεις κακίες χωρίς να την έχεις συναντήσει ποτέ. Και για να σε προλάβω, ούτε πιτσιρικάς είμαι, ούτε και κανένας γκόμενος ομορφάντρας.
14 Απριλίου, 2019
ετσι ειναι δεν δινει γλωσοφιλα, εκτος αν τα κανει με τακτικους πελατες...
N
noMister
14 Απριλίου, 2019
Έτσι ακριβώς τυπε, σαφώς υπερεκτιμημένη η κοπέλα.
Τα ίδια περίπου είχα γράψει και εγώ και πέσαν να με φάνε οι αγαπουληδες. Το μόνο που σώζει την κατάσταση είναι η τιμή της.
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε ευχαριστώ για το σχόλιο, το οποίο θεωρώ καλοπροαίρετο και γι' αυτό απαντώ. Είμαι μάλλον λίγο μικρότερός σου και μάλλον αρκετά πιο άπειρος στο θέμα cg. Για το θέμα της υγιεινής που λες συμφωνώ ότι παίζει ρόλο εκατέρωθεν. Ήμουν όπως πάντα πεντακάθαρος και properly groomed. Για τα γλωσσόφιλα να σου πω ότι ήταν το πρώτο πράγμα που μου είπε η κοπέλα όταν την πλησίασα μετά τις τυπικές συστάσεις για να τη φιλήσω. Μου το είπε, δεν μου το έδειξε απλά. Ίσως να πίστεψε (και είχε δίκιο) ότι θα την έβγαζε καθαρή μαζί μου χωρίς french kissing. Τέλος πάντων δεν το θεωρώ σημαντικό έτσι κι αλλιώς αλλά στο δικό μου ραντεβού αυτό συνέβη. Την κακία που λες δεν ξέρω σε ποιο σημείο την εντοπίζεις ακριβώς. Αν ο σκοπός του bou είναι γράφει κανείς μόνο θετικές/αποθεωτικές κριτικές τότε πάσο over and out.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2