Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βροχερή μέρα μουνταμαρα και βαρεμάρα στο γραφείο .Αποφασισμένος να αλλάξει όμως αυτο το σκηνικό αστραπιαία πληκτρολογώ το ενα και μοναδικό αληθινό site αληθινής περιπέτειας ετούτο που γράφω τώρα που μας ενημερωμένη πρώτο άλλες τις τελευταίες εξέλιξης με εκτατά δελτία .Σε ενα τέτοιο εκτατό δελτίο έπεσε το μάτι μου Η ΖΗΝΑ σε νεο γραφείο χωρίς σκέψη τηλεφωνώ και τσουπ δια μαγειας μεταφέρομαι απο το αχαρο γραφειο στο περιπετειωδες γνωστο πορνο hotel.Ρυθμικό χτύπημα τις πορτας και να τo Ζηνακι μας .ελαφρώς πιο παχουλή και με νέο χρώμα μαλλιών πιο γυναικά τις παει αρκετά το νέο look. Φτιαχτηκά αμεσως με την καυλω φάτσα τις μικρης καριολιτσας Άβυζο μέν αλλά με κωλαράκι που εξισορροπεί την κατάσταση.Δεν με άφησε το μικρο πουτανακι να την παρω εκει ατακα και επί τόπου σκληρά και ασάλιωτα μπήκε κατευθείαν στο μπάνιο το οποιο δύστυχος με ξενέρωσε τα μάλα αλλα ολλα οκ παμε να οργανώσουμε αλλο σκηνικο λεω βιασμου τις μιρης. πολυ περιμενε ομως ρε φιλε και μολις βγαίνει λες και συναχώθηκε μεσα στο μπανιο πλακακι κατω βλεπεις και κωλο καιρος .any way. κανω τα δικα μου τις την πεταω στην μαπα τις και ξεκινα μια εντελως παθητικη πιπα με πολλες μύξες δεν αντεξα πολυ και την σταματησα αναβει τσιγαρο και ξεκιναμε να μιλάμε γενικα αρχισε να μου μίλα για την περιπέτεια τις που περασε με το αλλο γραφειο και να κατηγορεί πολλές και καποιους .ε ρε λεω απο μεσα μου αχαριστια αλλα εδω λεω εισαι για αλλο λογω. και βουρ ξεκιναω γιατι το μικρο απο τι κατάλαβα βαριόταν Κεφάλι σε τοίχο!. στηνω το κωλαρακι και αρχιζω δυνατα χωρις ελεος συμετοχη καμια εντελως διεκπεριωτικη εμφανώς ξενερωμενος τις αφίσα τα λεφτα και εφυγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, kwstasxat, Xlargegr και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2019
Και εγώ νόμιζα ότι αυτη η μεγάλη αλλαγή σε look , γραφείο κλπ θα άλλαζε συμπεριφορα !!! Ούτε τσάμπα .ηθελε κ 150 ανεξάρτητη Μαλακία
15 Απριλίου, 2019
Φιλαράκι 150 ευρώπουλα και απλό πρόγραμμα από την Ζήνα, είναι πεταμένα λεφτά Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2