Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μύνημα από Έλενα. "Ανεβαίνω εκτάκτως θα σε δω;" Και το ρωτάς και βέβαια.  Τετάρτη πρωί κλείσαμε στο γνωστο μας χοτελι. Πήρα δωμάτιο και την περίμενα  απ' το νότο αλλά μουρθε εξ αν γωατολών. Δεν μπόρεσε να σταματήσει το προηγούμενο βράδι στη Θεσσαλονίκη και είπε να πάει μια βόλτα στην Αλεξανδρούπολη! Ευτυχώς που φοβάται τους τουρκαλαδες και δεν σταμάτησε εις την Πόλιν. Βέβαια δεν ήταν και η μοναδική έκπληξη. " Μωρό μου να σε φέρω και μια φίλη μου ; .....Ρωσίδα." Πώς να παραβώ τις αρχές μου " Στις Ρωσίδες λέμε ναι" αφού.  Βέβαια μετά θυμήθηκα ότι υπάρχει κι άλλη κριτική με Duo που ανέβασε γνωστός συναγωνιστής και είδα και κάτι σκηνές με το Ιννακι πουχει όμορφο μουνακι και πολύ παιχνιδιάρικο. Ήρθαν λοιπόν τα κορίτσια φιλάκι νεουτρο με αγκαλίτσα απ' την κυρία Χατζή. Συστάσεις. ""Πρηβετ! Κακ ντιλα;" "Χαρασιο" .  Λίνα η κρασιβαγια ζενσινα . Ξαντια με γκριζογαλανα όμορφα μάτια, όχι ψηλή αδύνατη με πλούσιο στήθος  ωραία πόδια λεπτά. Μαζεύει βλέμματα στο δρόμο κι απ τούς τολμηρούς και κοπλημεντα. Είχα ζεστάνει το δωμάτιο πιο πολύ απ' όσο χρειάζονταν και αρχίσαμε να βγάζουμε τα ρούχα μας. Τα κορίτσια δηλαδή , εγώ μια πετσέτα φορούσα. Κατέβασα το φερμουάρ της κυρίας Χατζή και άρχισε το παιχνίδι. Φιλάκια χαδακια και σε μένα και μεταξύ τους τα κορίτσια . Σίγουρα το είχαν ξανακάνει. Το παιχνίδι σοβαρεψε περισσότερο . Άρχισαν οι στοματικές επιθέσεις  . Σιξτυναιν μεταξύ τους οι κύριες. Διπλη πίπα στο Νικολάκη μου που την απολάμβανε καμαρωτος. Ανταποδωση στοματικου εκ μέρους μου. Μεγαλείο. Δύο γλυκα μουνάκια ένα μελαχρινό της Έλενας κι ένα ξανθό τελείως άτριχο της Λίνας μούσκεμα να περιμένουν τη γλώσσα μου.  Πρέπει να τους άρεσε ιδίως της Έλενας .Αλλά ας μην περιφανευομαι. Φιλοξένησαν το Νικολάκη μου στις ζεστές φωλιτσες τους οι κύριες. Υπέροχη αίσθηση. Βέβαια πάντα κατόπιν αλλαγής λάστιχου. Μετά από λίγο απόλαυσα ένα δυνατό πορνοσταρικο λεσβιακό 69 με κραυγές και με τελείωσαν με τις χειλαρες τους .  Ήταν μια αξέχαστη εμπειρία-απόλαυση για μένα. Ελπίζω να ξαναζήσω στο μέλλον κάτι παρόμοιο. Ντασφηντανια ντεβουσκοι!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, astakos, Peacful_Warrior και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2019
Στην Αλεχανδρουπολις δεν έχει Τούρκους Άμα θέληση ας έρθει περιμένουμε
14 Απριλίου, 2019
Αμαν Νικολακη σε ζηλευω ΜΠΡΑΒΟ σου σε σενα και στην Κυρια ΧΑΤΖΗ !!
Καλα να περνας φιλε !!
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ημουν στην υπεροχη πολη σας (και θα συμφωνησω οτι κατοικειται απο ΕΛΛΗΝΕΣ Ματάκι ) ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΈρωταςΈρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3