Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου ζαλισα την Τηλεφωνητρια με ανεπαλληλες αλλαγες ωρας λογω ειλημενων υποχρεωσεων και αφου ανταποκριθηκε σε ολες μου τις αλλαγες με απιστευτη ευγενεια εκλεισα τελικα την Sandra2. Εδω θα ηθελα να αναφερω οτι το βαρυ οπλο του πρακτορειου ειναι τελικα η τηλεφωνητρια και ποσο μεγαλο ρολο παιζουν οι ανθρωποι που δουλευουνε σε μια δουλεια με το τροπο τους με το μυαλο τους να την πανε μπροστα η να την καταστρεψουνε τελειως και δεν το αναφερω για το σημερινο αλλα και για αλλα πολλα περιστατικα που παλι με πολυ ευγενεια και μυαλο καθαρισε χωρις πολλα λογια την βρωμικη μπουγαδα. Sandra2 μελαχροινο ομορφο Ουκρανακι πολυ ομορφα ντυμενη και περιποιημενη απο την κορφη εως τα νυχια. Ωραιο βαψιμο και αρκετα καυλωτικο προσωπο και χειλια. Σωμα μετριο αλλα πολυ ωραια κωλαρα και γενικα εμπειρο πιπινι που κινειται σε αρκετο καλο επιπεδο στο σεξ. Αρχικα ηπιαμε ποτακι μιλησαμε να σπασει ο παγος μετα πηγε το πιπινι για μπανακι και αρχισε το παιχνιδι. Ωραια φιλια με γλωσσα και κατευθειαν στο ψητο γλυψιμο στην κλειτοριδα. Το πιπινι ετριβε με δυναμη τα βυζακια της εβγαζε αναστεναγμους και το μουνακι της ειχε γεμισει υγρα. Σταματησα αφου την ειδα ετοιμη και την εβαλα να μου παρει πιπα. Πολυ καλη πιπα με εναλλαγες με την γλωσσα της και βαθεια οσο μπορουσε. Περασμα προφυλακτικου και γαμησι στα τεσσερα που στηνεται πολυ καλα και της αρεσει πολυ οπως μου ειπε. Εχει πολυ ωραια κωλαρα η κοπελλα και της αρεσει το δυνατο σφυροκοπημα με τραβηγμα μαλλιων και χαστουκια στην κωλαρα της. Την γαμησα παρα πολυ δυνατα σε αυτη την σταση ανοιγωντας με τα χερια μου τα κωλομερια της να βλεπω την κωλοτρυπιδα της που δυστυχως δεν την δινει. Την εβριζα της κοκκινισα την κωλαρα της απο τα χαστουκια η γκομενα δεν επαιρνε χαμπαρι και μαλιστα καυλωνε. Δεν μπορουσα να κρατηθω αλλο και της τα εδωσα ολα στην γλωσσιτσα της. Επειδη την ειδα ανωμαλη την ρωτησα αν γουσταρει Δονητες Δεσιματα λιγο ποιο αγρια πραγματα και η απαντηση ητανε εχεις τετοια πραγματα? Οταν της ειπα ναι μου ειπε γιατι δεν τα εφερα και αν ξαναβρεθουμε να τα φερω να κανουμε παιχνιδι. Το πιπινι θα κανει και gfe αλλα ποιο πολυ γουσταρει το pse. Ειναι περπατημενο πιπινι και ειναι για αγριο παιχνιδι. Πιστευω οποιος παρει δεν θα χασει αδικα τα λεφτα του.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, chris1955, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού