Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χμμμ...για να σκεφτώ πως θα τα πω....
Λοιπόν ήθελα ένα αγγελάκι. μικρό στην ηλικία με γλυκό πρόσωπο και όμορφο σώμα.
Αρχικά σκέφτηκα αυτήν που οι παλιότεροι θα καταλάβουν ότι σκέφτηκα, αλλά ήταν next days target, οπότε μετά από σχετικό ψάξιμο το μάτι μου καρφώθηκε στην ελίνα.
Η συννενόηση εύκολη και το ραντεβού 2 ώρες αργότερα. All set...
Άνοιξε η πόρτα και το χαμόγελο μεγάλωσε στο πρόσωπό μου.
Και γλυκιά είναι η ελίνα, και νεαρότατη και κορμί πολύ καλό. Φτου σου κορίτσι μου.
Πρόλογος
Πατρίς η Λευκορωσσία. Έτη 21, ύψος γύρω στο 167-168. Ανοιχτή επιδερμίδα, ανοιχτό ξανθό σχεδόν προς το λευκό μαλλί. Ανοιχτό χρώμα το μάτι, πονηρό μουτράκι και χαμογελάκι. ευδιάθετη. Στήθος μικρό, στητό, καλό αν και για την ηλικία της θα περίμενα περισσότερα ως προς το πως στέκεται...
Κώλος υπέροχος,πέτρα, και σώμα γενικά πολύ καλό. Πρόσωπο είπαμε αγγελάκι.
Κυρίως θέμα
Η ελίνα παίζει τα προκαταρκτικά πολύ καλά. χαδάκια, φιλάκια (στόμα χωρίς γλώσσα όμως), σέξυ γδύσιμο, πειράγματα κλπ κλπ. εύκολα με έφτιαξε.
Στο βασικό μενού όμως ενώ δεν κάθεται αδιάφορη, είναι εμφανές ότι όλα είναι μηχανικά. η ρώγα δεν ανταποκρίνεται, η προσποίηση αν και καλή φαίνεται. γρήγορα κατάλαβα ότι η συμμετοχή θα είναι φιλική. γενικά δεν με ένοιαζε γιατί είχα αυτό που ήθελα (βλέπε νιάτα, γλύκα, ομορφιά) αλλά για τους δικούς μου προσωπικούς λόγους ήθελα να τελειώσει η μικρή. οπότε μετά από κανένα τέταρτο πάνω της όταν κατάλαβα ότι δεν υπήρχε τέτοια περίπτωση καθώς ήταν αλλού, βγήκα και κατέβηκα χαμηλά.
Στην αρχή ήταν ακόμα κι εκεί "κουμπωμένη". Μάλιστα προσπαθούσε σφίγγοντας τα πόδια να αποφύγει το σωστό γλύψιμο στην κλειτορίδα. τέλος πάντων μετά από επιμονή ένιωσα υγρά, αρκετά υγρά, η μικρή χαλάρωσε, έκλεισε τα μάτια, κοκκίνησε το προσωπάκι, σηκώθηκε κι η ρώγα και επιτέλους επετεύχθη το ζητούμενο...
Πήγα να μπω σχεδόν αμέσως μέσα της και ευγενικότατα μου ζήτησε αν γίνεται να περιμένουμε 2-3 λεπτά. φυσικά είπα οκ και όταν μου ξαναχαμογέλασε με νόημα συνεχίσαμε για κανένα δεκάλεπτο, ώσπου και ήρθε το "μοιραίο" με εμένα πάνω της. πάλι με μηχανική συμμετοχή εκ μέρους της.
Λίγο είχε μέινει από το χρόνο μας που πέρασε με όμορφη κουβέντα. το έχει, αν και πολύ μέτρια αγγλικά.
Εν ολίγοις
για πιπινολάτρεις που θέλουν ζουζουνιές και ομορφιές. όλα τα άλλα ξεχάστε τα.
προσωπικά πέρασα καλά, έως και πολύ καλά, και "πήρα" αυτό που ήθελα. αλλά ήταν κάτι πολύ συγκεκριμένο όπως και εξήγησα.
νομίζω ήμουν σαφέστατος...
με τις υγείες μας κύριοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kaavlas, alpula και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2019
Εχει το μοιραίο βλέμμα , θέλει προσοχή από τους αγαπούληδες Έρωτας
13 Απριλίου, 2019
Welcome back...my friend... Ματάκι
14 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
J
john100
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3