Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Call-Girls 6024
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δύο μέρες περίμενα για ραντεβού αλλά άξιζε η αναμονή… Βλέποντας διάφορα κορίτσια εντύπωση μου έκανε η Ζανα με τα ασιατικά χαρακτηριστικά της… Συνήθως οι Ασιάτισσες είναι αδύνατες και κοντές δηλαδή μικροκαμωμένες αλλά η Ζανα είναι 1.80 λυγερόκορμη και αν βάλει και τακούνια άστο έχει ξεφύγει!... Στο ξενοδοχείο που ήρθε φορούσε το μαύρο κοντό φόρεμα (που έχει στις φώτο της) με τις γόβες και κάτι σαν καμπαρτίνα μαύρη και αυτή και ήταν σχεδόν ώς την πόρτα!...
Είναι ευχάριστη στην παρέα της, επικοινωνιακή, χαμογελαστή και με τα αγγλικά το παλεύει όσο μπορεί!... Συνεννόηση βγαίνει πάντως για τα απαραίτητα του αγώνα… Λίγο διστακτική ήταν στην αρχή με τα φιλιά της αλλά στην συνέχεια τα έδινε αβέρτα… Καθαρή κοπέλα η Ζανα έκανε ντουζάκι στην αρχή και στο ενδιάμεσο μαζί μου. Αρκετά καλή στην πίπα της ακολουθεί κάποιο πρόγραμμα με εναλλαγές στις τεχνικές στόματος – χεριού με αρκετά ρουφήγματα που είναι ικανά να σε τελειώσουν στο πεντάλεπτο… Πεντακάθαρο και ευωδιαστό το μουνάκι της το ευχαριστήθηκα στην 69 και μέχρι και την μύτη μου έβαλα μέσα…. Στο σεξ η Ζανα ήταν δοτική έκανε τα τέλεια στησίματα και ακολουθούσε στους ρυθμούς μου… Γίνανε δύο γύροι με ένα δεκάλεπτο ντουζάκι παρέα, παίξαμε με το αφρόλουτρο και τις σαπουνάδες με μπόλικο χαμούρεμα στο ντουζ και στο κρεβάτι πριν τον δεύτερο γύρο…. Και τις δύο φορές τελείωσα στο στόμα της που διακριτικά τα έφτυσε… Εμένα μου φάνηκε ακούραστη κοπέλα και ορεξάτη για σεξ, πολύ πιθανό να την ξαναπάρω στο μέλλον, πέρασα καλά με την Ζανα και θα την έχω στα υπόψιν…
Είναι επαγγελματίας!.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, mugsans, steveman7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού