Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Λίκα είναι μία ξανθιά Ρωσίδα με κοντό μαλλί γύρω στα 35. Για τα δεδομένα του Μεταξουργείου θεωρείται αρκετά εμφανίσιμη. Σώμα πολύ καλό σε σύγκριση με Ελληνίδες διαγαλαξιακό. Βγήκε στο σαλόνι με τη Βαλέρια η οποία ήταν ακόμα πιο όμορφη και νεότερη αλλά με αύξηση αντιτίμου στο 50%.10 ευρώ η Λίκα 15 η Βαλέρια.

Προτίμησα τη Λίκα η οποία ήρθε μετά από λίγο στο δωμάτιο. Έπαιξε το καυλί μου απαλά με το χέρι της αφού προηγουμένως είχε γδυθεί τελείως. Τη χάιδεψα παντού εκτός από το μουνί γιατί τραβιόταν κάθε φορά που την ακουμπούσα. Γλύψιμο τις μεγάλες ζουμερές ρώγες της. Βογγητά και αναστεναγμοί από μέρους της. Πέρασμα προφυλακτικού και βαθειά αισθησιακή πίπα. Το στοματικό της κυμάνθηκε σε καλά επίπεδα. Με καβάλησε και άρχισε να χοροπηδά πάνω στο πουλί μου. Η αίσθηση καλή, με γαμούσε δυνατά. Αυτή ήταν η μία και μοναδική στάση. Την έβγαλα και άρχισα να τη παίζω γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω γλύφοντας παράλληλα τις ρώγες της. Της είπα να τον φτύσει για να υγρανθεί. Κάποια στιγμή έχυσα και η Λίκα μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ και αποχώρησε από το δωμάτιο.

Πέρασα καλά με τη Λίκα με χρόνο γύρω στο δεκάλεπτο και παραπάνω. Οι υπηρεσίες της κυμάνθηκαν στο μέσο όρο και κάτι καλύτερο. Ήταν μία ικανοποιητική συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Λίκα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, tsitsibirdis, Επιρρεπής

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2019
Κάνει τελειωτικό στο σώμα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1