Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38012
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Abby ήταν η πρώτη μου κοπέλα από την μαύρη ήπειρο και ήμουν λίγο διστακτικός στην αρχή.ομως είναι πολύ πρόσχαρη και φιλική και γρήγορα η διστακτικότητα αντικαταστάθηκε από καύλα καθώς η κοπέλα είναι και τούμπανο. Όμορφη πρόσωπο με φοβερά χείλη και κορμί λαμπάδα. Στήθος καλό με φοβερές ρώγες όπως έχει ήδη αναφερθεί και κωλος από άλλο πλανήτη.
Στα του ραντεβού. Καλή συνενόηση και εύκολη με το γραφείο. Η κοπέλα ηρθε στην ώρα της έκανε αμέσως το μπανάκι της και ήρθε ετοιμοπόλεμη. Η πίπα θα επιβεβαιώσω ότι είναι για Όσκαρ και χρυσή σφαίρα και ότι άλλο βραβείο δεν κολλάει αλλά έχει πλάκα να το αναφέρουμε. Συμμετοχή στο σεξ καλή και οντως δείχνει ότι θέλει να περάσει καλά ο αλλος αφού κάνει ότι μπορεί για να σε καβλωσει. Μετά το πρώτο τελείωμα κάναμε το μπανάκι μας και τα είπαμε ευχάριστα. Είναι χαριτωμένη και ευχάριστη κοπέλα. Γελάει εύκολα όχι όμως σαν χαζό και γενικά είναι γλυκύτατη.δεν χάνει χρόνο κιόλας. Μετά από 5 λεπτά αραγματος με έπιασε από μόνη της και μου λέει με νόημα ' τι θες να κάνουμε τώρα..;;'
Μετά τη δεύτερη φορά πάλι αρχίσαμε να τα λέμε και ξεχαστηκαμε λίγο καθώς και η κοπέλα δεν κοιτάτε το ρολόι όλη την ώρα.
Συνολικά πολύ καλή εμπειρια και συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
38
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kostis76, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού