Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα μάγκες και αλάνια. Βράδυ Δευτέρας έπειτα από μια μικρή περιπλάνηση και αγνοώντας τις απόψεις φίλων αποφάσισα να πειραματιστώ με τη πληθωρική (βυζάρες και κωλάρα) Νατάσσα από Ρουμανία. Τα κλασικά της τσατσάς ότι η κοπέλα είναι καλή αποφάσισα να μπω επιλέγοντας το απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. Δυστυχώς πριν προλάβω καλά να γδυθώ ήδη η κοπέλα μπήκε μέσα χωρίς να πει τίποτα(με πρόθεση να με ξεπετάξει πολύ γρήγορα) και χωρίς να τριφτεί ή τέλος πάντων να κάνει κάτι για να ανάψουν τα αίματα φόρεσε κατευθείαν το προφυλακτικό. Η πίπα της ήταν άθλια και με το που την ακούμπησα μου ανέφερε ότι είναι κρύα τα χέρια σου( ασφαλώς και ήταν από έξω ερχόμουν κοπελιά, ακόμη κρύο κάνει) και συνέχισε άψυχα κάνοντας κόλπα με το πούτσο( το παίρνω όλο στο στόμα ή δεν το παίρνω όλο ή δεν θέλω να τον πάρω ή παίζοντας μου άψυχα) με αποτέλεσμα να ξενερώσω εντελώς. Εν κατακλείδι σύντομα και περιεκτικά το συμπέρασμα ήταν ότι δεν αξίζει τα λεφτά της και το 3 που έβαλα πολύ της είναι. Μακριά και ουστ από εδώ. javascript:void(0);

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού