Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τώρα λοιπόν που έφυγε η «Terry» ας γραφεί και το δικό μου review:

Είχα δει τις φωτογραφίες στο προφίλ της, είχα διαβάσει και μια παλιότερη κριτική της (σε άλλο πρακτορείο) κι αν μπει η ιδέα, δύσκολα βγαίνει. Δυστυχώς (το «δυστυχώς» διότι έχασα χρόνο και διάθεση) έσυρα το κουρασμένο μου κορμί μέχρι το κωλοχανείο που την έχουν μαντρωμένη - ίσως το χειρότερο δωμάτιο που έχω δει. Υπάρχει βέβαια κι ένα «ευτυχώς»! Ευτυχώς, έκανα μεταβολή.

Εν συντομία: Ναι, είναι αυτή των φωτογραφιών μεν, αλλά… έχει πολύ φωτογένεια η ρουφιάνα - σχεδόν άλλος άνθρωπος! Που σημαίνει ότι αυτό το «νταλικιέρικο» (όπως είπε και ο παρακάτω) που θα δει κανείς στην πραγματικότητα, απέχει αρκετά από την χάρη και την φρεσκάδα που δείχνουν οι φωτογραφίες του προφίλ της. Με υποδέχτηκε βαριεστημένα φορώντας ρόμπα και παντόφλες. Παρ΄ όλα αυτά, η όψη του κορμιού της (έστω και με ρόμπα) δείχνει πως πρέπει να ασχολήθηκε στο παρελθόν με κάποιο άθλημα που απαιτεί δύναμη - και δεν μιλώ για άρση βαρών. Έχει κορμί (πλάτες, δομή) κολυμβήτριας, ή ίσως στίβου το οποίο με την πάροδο των ετών έχει τα σημάδια του «τώρα τα παράτησα». Τελικώς δεν έκατσα στο δωμάτιο περισσότερο από 30-40 sec ίσα - ίσα να της πω «όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω». Στον ελάχιστο χρόνο που έμεινα στο δωμάτιο (άθλιο, βρώμικο, μικρό σαν κελί και βομβαρδισμένο) σχεδόν τρόμαξα από την μπάσα - σχεδόν αντρική - φωνή της. Αν δεν είναι φανατική καπνίστρια (δεν μύρισα καπνό) ή αν δεν πρόκειται για κάποια πάθηση στο λαρύγγι, τόσο μπάσα φωνή μπορεί να δικαιολογηθεί μόνο εάν είναι πετσοκομμένο τραβέλι. ΟΚ, δεν είναι τραβέλι, αλλά ακόμη και τα χαρακτηριστικά του προσώπου της, γνάθος, δόντια κλπ έχουν μία σκληρότητα που σίγουρα δεν αρμόζει σε μία κοπέλα. Εδώ πιθανότατα θα μπορούσε να κολλήσει και η εκτίμηση που έκανα (βάσει σωματοδομής της) πως έχει ασχοληθεί παλιά με κάποιο άθλημα δύναμης, εάν η σκληρότητα των χαρακτηριστικών του προσώπου και η μπάσα φωνή, είναι αποτέλεσμα χρόνιας χρήσης «αθλητικών βοηθημάτων» την περίοδο της εφηβείας της - όταν το γυναικείο σώμα κτίζεται.

Ευτυχώς, δεν έκατσα να διαπιστώσω τι κρυβόταν κάτω από τη ρόμπα ή εάν το μουνί της βρωμούσε όπως αναφέρθηκε από άλλον - άλλωστε ποτέ μου δεν μου άρεσε αυτό το νταλικιερίστικο στυλ, τα σκληρά χαρακτηριστικά και η μπάσα φωνή. Ε, τι να κάνουμε προτιμώ να κυλιέμαι γυμνός στο κρεβάτι με βυζαρούδες ξανθιές barbie παρά με νταλικιέρησες που μυρίζουν ψαρίλα.

Γενικό συμπέρασμα; ΟΥΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ της να μην περάσετε. Όσο για το πρακτορείο, ούτε καν να σκεφτεί να ξαναφέρει τέτοιο κρέας - αυτό τους είπα όταν μου τηλεφώνησαν αργότερα να μάθουν γιατί έφυγα τρέχοντας και εισέπραξαν μία απάντηση μεταξύ γρυλίσματος και κραυγής δράκου.
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, JACK SPARTALOW, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2019
Ειναι παντως εντυπωσιακο το ποσο ευκολα μπορει να φαει κανεις την φολα. Η κοπελλα στις φωτο ειναι αξιογαμητη τουλαχιστον . Παρολα αυτα εχουμε διασταυρωμενη πια πληροφορια οτι φερνει σε νταλικιερη!!
Σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας που ελεγε και μια ψυχη
13 Απριλίου, 2019
Η απορία είναι γιατί υπάρχει ακόμη η πρώτη κριτική με το προφίλ του Γκλάμουρ....είναι προφανές ότι ο άλλος δεν την συνάντησε ή πήγε σε άλλη γκόμενα. Και μη μου αρχίσετε τις θεωρίες τύπου "γούστα είναι αυτά" γιατί θα ανεβάσω φωτογραφία της και δεν θα σας ξανασηκωθεί για καμία εβδομάδα...Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2