Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα φιλοι και φιλες. Λοιπον, Μιχαελα μεγαλο τατουαζ στο δεξι μπουτακι, πολυ ωραιο χτυπημενο της ταιριαζει απολυτα. Γλυκια φατσουλα, ωραιο μπουτακι και κωλαρακι συμπαθητικο (οχι φοβερο) βυζια αδιαφορα. Μελαχρινη, κατσαρα μαλλια, ωραιο δερμα και καθαρη. Στο σαλοναρισμα ηταν ησυχη σαν ψιλοφοβισμενη αγνη κοπελιτσα μου φανηκε που ντρεπεται να την βλεπουν ημιγυμνη (αυτο με αναψε και αποφασισα να μπω). Δεν θυμαμαι απο που ειναι αλλα φαινοταν νεα γυρω στα 25. Σκαω το μπλε, μπαινω. Περιμενω κανα 5 λεπτο και μπαινει. Δεν ηθελα πολλα πολλα και την αρπαξα και την εριξα στο κρεβατι με την τσουτσου εξω. Της αρεσε η τσουτσου μου λεει και ξεκινησε ενα ελευθερο στοματικο οπου εγλειφε τον πουτσοκεφαλο και τα αρχιδια και τον επαιζε παραλληλα. Δεν με συγκινησε αλλα δεν με ενδιεφερε η πιπα, εγω πηγα εκει να της τον χωσω σαν σκυλι. Της λεω να με καβαλησει μετα απο 3 λεπτα πιπας πραγμα που κανει. Φοραει τον σκουφο και πιανει δουλεια. Εκει που αρχιζει να με πηδαει ναι μεν το εκανε καλουτσικα αλλα και παλι δεν συγκινηθηκα. Αναλαμβανω εγω λεω στον εαυτο μου, ρε χαϊλαντερπουτσα δεν ηρθες εδω να σε πηδηξουν, ηρθες εδω να τον χωσεις σαν βαρβαρος ουνος που εισαι να ξεσπασεις. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.

Την γυριζω σταση ιεραποστολικη, τρομαζει ετσι οπως την γυρισα και μου λεει καλε εσυ θα με φας (γελαω δεν δινω σημασια). Της κανω θες να γαμηθεις , μου λεει με δισταγμο εε ναι αλλα προσεχτικα γιατι εισαι και λιγο μεγαλος, της πεταω ενα ''trust me baby'' και γελαει. Ελα που οταν της τον εχωσα παρασοβαρεψε. Σταση ιεραποστολικη, να ειναι ξαπλωμενη να με κοιταει με το νεανικο της βλεμμα, ανοιχτα ποδια, τα χερια μου στους γοφους της και εγω να της τον χωνω απο πανω. Αρχιζει τα βογγητα μετα απο λιγο, με αναβει κι αλλο, της λυγιζω τα ποδια προς τα εμενα τα καλαμια της ακουμπανε τον θωρακα μου, δινω πονο, τα βαζω μετα πανω στους ωμους μου, μπαινω πιο μεσα αρχιζει να ουρλιαζει, την κοπαναω αλυπητα, το κρεβατι παει περα δωθε και κοπαναει τον τοιχο (παιζει να εκανε και σημαδιΜεγάλο χαμόγελο )και μετα απο 5 λεπτα σφυροκοπανηματος χυνω μεσα στην καποτα. Η κοπελα επειδη ειχε και δουλεια επρεπε να φυγει και δεν εκατσε, εφυγε αρκετα γρηγορα μπορω να πω, οχι οτι με χαλασε. Χαμόγελο

Λιγα λογια για τον χωρο. Ειχε κοσμο εκεινη την μερα, παρκιν εβρισκες πολυ δυσκολα. Η τσατσα παρα πολυ ευγενικη και χαμογελαστη, αλλα ο χωρος πολυ βρωμικος. Τα σεντονια δεν ηταν καθαρα, και υπηρχαν ενα σωρο χυσια στο συγκεκριμενο δωματιο που μπηκα, ενω ο καδος με τα απορριματα ηταν γεματος ως πανω.

Συνοπτικα: η Μιχαελα οπως μου συστηθηκε εχει γλυκο προσωπακι, ειναι νεα και το τατου στο μπουτακι της ειναι ΤΕΡΜΑ καυλωτικο. Αντεχει σφυροκοπημα και δεν παραπονιεται. Μιλαει μια χαρα τα ελληνικα χωρις προφορα. Αλλα ! Δεν νομιζω να την ξαναδιαλεγα εγω προσωπικα, ισως ομως επειδη ειμαι πολυ αυστηρος. Καλο ομως ηταν και εγω να μην την αδικησω διοτι δεν την αφησα αρκετα να μου δειξει πως γαμαει ή ποσο καλη ειναι σε αλλες στασεις. Εν τελει παντως οποιος θελει σφυροκοπημα και να κοιταει ενα γλυκοφατσουλινι ΣΥΣΤΗΝΩ με επιφυλαξη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
highlanderPoutsa
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, mark7772

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού