Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κορίτσι είναι μουνάρα ισχύει 1.81 υψος με απιστευτο προσωπο και εναν κωλο ποιημα τετοιο κωλο δεν εχω ξαναδει σε καμια απο τις τοσες κοπελες που εχω παρει. Στητος πεταχτος απλα απιστευτος. Ηθελα να τον παρω αλλα η κοπέλα είπε οτι τον έχω μεγάλο για να μου τον δώσει ψιλομαλακια μου ειπε πιστευω γτ στα 17cm μεγαλο δεν το λες.
Παιχτηκαν 2 γυροι σε διαφορες στασεις η πθοα της καλη προς μετρι. Το μουνακι της και ρωγες της περνουν αμεσως μπρος και τα φωνητικα ήταν πειστικα οχι γκραντε πραγματα και οχι μουγγα.
Η καλυτερη σταση που επαιξε ήταν reverse cowgirl.να τρελενεται στο χοροπηδηχτο και μα εχεις την κωλαρα της φατσα καρτα. Καταθεση στο στομα με στραγγιση του καυλιου.
Τα αρνητικα ειναι η επικοινωνια δεν ξερει αγγλικα πολλα οποτε η φαση ηταν ψιλομουγγα που για εμενα ειναι βασικη η επικοινωνια γτ περα απο το σεξ θεπω να πω και δυο κουβεντες να αποφορτιστω και να γελασω.
Ισως εβαλα για την επικοινωνια και γτ πιστευω οτι μου ειπε ψεματα για το μεγεθος για να αποφυγει το αναλ.
Βεβαια ειναι μια κοπελα τοσο ομορφη που αξιζει εστω και μια φορα να περασεις μια ωρα μαζι της. Απλα πανεμορφη!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Magic32, chris1955, geroksouras και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2019
Το πρακτορείο πρέπει να αλλάξει από "depends on size" σε "by sympathy" έχει γίνει σε πολλούς Γερο-μύστης
11 Απριλίου, 2019
ρε τύπος συνάντησες μια τέτοια κοπέλα και αποφάσισες να γράψεις κριτική και όλη σου η πρεμούρα ήταν να μας μιλήσεις για τον πούτσο σού; ο freud κάθεται σε μια γωνια χάσκει
11 Απριλίου, 2019
Φίλε σου έκανε πουστια και δεν σου έδωσε το κωλο της Ματάκι
11 Απριλίου, 2019
Στα 140 π γράφει το σαιτ ειναι με 2 γύρους ή για δεύτερο γυεω παει στα 170?
12 Απριλίου, 2019
Νομίζω ότι το θέμα είναι τα φιλιά "χωρίς γλώσσα"
Η έλειψη τους κάνει το σεξ πιο "αποστειρωμένο" κατά την άποψή μου
12 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και αυτο ηταν μεγαλο μειον για εμενα ξεχασα να το γραψω στην κριτικη
12 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακο μου μονο εσυ κολλησες στον πουτσο μου. Εγω απλα ειπα οτι χρησιμοποιησε μια κακη δικαιολογια για να αποφυγει ενα απο τα extra που γραφει οτι κανει.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7