Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431874
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Τρίτη απόγευμα, στο σινεμά. Κατεβαίνοντας την Σατωβριάνδου, έφτασα στην γωνία της Νικηφόρου και γύρισα το κεφάλι μου, αριστερά, για να τσεκάρω τον δρόμο και να περάσω απέναντι. Αντίκρισα, στο βάθος, μία κυρία ΑΜΕΑ, παχιά, με σοβαρό κινητικό πρόβλημα στο αριστερό της πόδι. «Αυτοί είναι ικανοί να φέρουν μία τέτοια στο σινεμά», σκέφτηκα.
Ήταν 17:30, όταν πέρασα την είσοδο και πλήρωσα για απλό εισιτήριο. Έκατσα στο σημείο μου και περίμενα να συνηθίσουν τα μάτια μου στο σκοτάδι. Μέσα υπήρχαν, το πολύ 5-7 άτομα, όλοι ομοφυλόφιλοι.
Δεν πρόλαβε να περάσει ένα 5λεπτο και έσκασε μύτη ένας τύπος 30κάτι, ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΞΩ!!! Ανέβηκαν κατευθείαν στον εξώστη, έκατσαν στις πρώτες θέσεις και άρχισαν το παιχνίδι. Η κυρία έβγαλε έξω τα βυζιά και σχεδόν αμέσως τους διπλάρωσε ένα αγάμητο ναυάγιο, με καράφλα και σκατόφατσα.
Ο άνδρας έδωσε εντολή και η κυρία άρχισε να τον τσιμπουκώνει. Ο επαγγελματίας αγάμητος, δεν ένιωθε άνετα και τους πρότεινε να μπουν στην πρώτη καμπίνα. Ο άνδρας δέχθηκε και σηκώθηκαν για να μπουν μέσα. Η κυρία ήταν γυμνή, αποκαλύπτοντας ένα τραγικό σώμα, με μπάκα που κρέμονταν μέχρι το μουνί της και έναν υπερφυσικό κώλο. Δεν μπορούσε να ανέβει το σκαλοπάτι, λόγω του προβλήματός της και την βοήθησε ο καράφλας, δίνοντάς της το χέρι του. Μπήκαν και οι τρεις τους στην καμπίνα και άρχισαν τη φάση. Σε μια στιγμή, ο άνδρας βγήκε έξω, για να μιλήσει στο τηλέφωνο και την άφησε μόνη, με τον αποτυχημένο. Ο τύπος την γαμούσε σαν ζώο, για κάνα τέταρτο.
Αφού τελείωσε το σκηνικό, το ζευγάρι έκατσε πάλι στην θέση του και η κυρία άρχισε να τσιμπουκώνει τον άντρα της, σε κοινή θέα. Ο τύπος κάπνιζε το τσιγάρο του και απολάμβανε το μπουκιτσί.
Μετά από αρκετά λεπτά, αποφάσισαν να κατέβουν στην κεντρική σάλα. Κατέβηκα και εγώ και τους είδα να κάνουν το ίδιο, στον τελευταίο αριστερό καναπέ, με την κυρία να έχει μείνει γυμνή. Σε κάποια στιγμή, ο άνδρας της είπε να κάτσει σε μία θέση, μόνη της. Αυτή το έκανε, χωρίς να έχει το επιθυμητό αποτέλεσμα, αφού κανένας δεν την πλησίασε. Ο άνδρας της είπε, εκ νέου, να αλλάξει θέση και να κάτσει στον μεσαίο αριστερό καναπέ. Η κυρία πήγε, έκατσε αρκετά λεπτά, χωρίς να πάει κανείς. Ο άνδρας είδε και απόειδε, την πήρε και έφυγε.
Εγώ δεν είχα συνέλθει ακόμα από το σοκ. Σηκώθηκα, βγήκα και έκατσα λίγο στο φουαγιέ και μπήκα πάλι μέσα, μετά από αρκετά λεπτά. Ο τύπος που την πήδηξε ήταν ξαπλωμένος σε έναν από τους αριστερούς καναπέδες και δεν ξέρω τι ακριβώς έκανε εκεί.
Έφυγα λίγο μετά τις 19:00, προβληματισμένος, για όσα συμβαίνουν στο σινεμά, αισθάνοντας παράλληλα ντροπή, για τον άντρα της κυρίας και διπλή ντροπή, για τον τύπο που την πήδηξε.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2019
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Milfomaniac, Διαγραμμένο μέλος 201295, Ahotone και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2019
Στο σεξ όλοι έχουν δικαιώματα. Το σινεμά είναι για όλους! Money Mouth
11 Απριλίου, 2019
τύπε, αν ζούσε ο Ρομέρο θα το χε κάνει στέκι το μαγαζί, να μη σου πω ότι θα γύριζε και ταινία εκεί μέσα Ναι!
11 Απριλίου, 2019
Γινεται να σε πληρωνω μονο για να περιγραφεις τι βλεπεις?
11 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣωστοςΝαι!
11 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι τύπε! Γαμάτη ταινία θα γύριζαν. Σκηνικό τα ζόμπι να την πέφτουν στο γέρο και να ψάχνονται στα υπόγεια! Ναι!Ναι!
11 Απριλίου, 2019
Οι ταινίες του Ρομέρο ωχριούν μπροστά σε αυτά τα εξωφρενικά σκηνικά... Money Mouth
11 Απριλίου, 2019
αχαχαχα κλαιωωω... απιστευτη περιγραφηηη
07 Ιουνίου, 2019
Να κανω μια ερωτηση. Εκτος απο Αθηνα και Θεσ/νικη , τσονταδικα-αιθουσες προβολης σε αλλα μερη της Ελλαδας υπάρχουν??
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8