Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετές οι καλές κριτικές αλλά αποφάσισα να γράψω δυο λόγια γιατί θεωρώ ότι τα καλά πρέπει να λέγονται.

Γενικά δεν είμαι της επανάληψης, προτιμώ να συναντώ καινούργιες κοπέλες. Η Megan είναι η εξαίρεση, προσπαθώ να την συναντήσω σε κάθε της επίσκεψη τουλάχιστον μία φορά και δεν το έχω μετανιώσει. Ενδιαφέρον είναι ότι την πρώτη φορά που τη συνάντησα το καλοκαίρι του 2018 ήμουν σχετικά νέος στο χώρο και δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή. Πρώτη μου επιλογή ήταν το κορυφαίο αστέρι κατά τη γνώμη μου η Margo που δυστυχώς δεν μας ξαναήρθε.

Η Megan είναι μια πολύ όμορφη νέα γυναίκα σχετικά κοντή. Το πρόσωπο είναι φρέσκο με καταπληκτικά μάτια, οι φωτογραφίες πιστεύω την αδικούν. Το σώμα δεν είναι μοντέλε αλλά έχει τις καμπύλες του, σφυχτο ομως, σφριγυλο με άψογη επιδερμίδα. Βυζάκια δε και νυνακι ποίημα, τέτοια που μόνο η φύση μπορεί να φτιάξει όταν έχει κέφια.

Αν και ηλικιακά νέα έχει γράψει χιλιόμετρα σε αρκετές χώρες και αυτό φαίνεται στην εμπειρία. Επικοινωνία αρκετά καλή και με διάθεση να ευχαριστήσει. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά δεν αρνήθηκε τίποτα ακολούθησε με προθυμία και αυτό που θα θυμάμαι για καιρό ήταν τα υδρωμενα της βυζάκια προς το τέλος του δεύτερου γύρου. Δυστυχώς μια ώρα δεν είναι αρκετή για να χορτάσεις αυτό το πλάσμα.

Καταλήγοντας μια πολύ καλή συνάντηση με ένα δροσερό πλάσματακι.

Καλά να περνάτε αγαπητοί συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
10.632
Πόντοι:
24.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, james034, pannap και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού