Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την καλησπέρα μου στους φίλους του site. Κάποια στιγμή θα συναντούσα κι εγώ το Μαράκι, δεν γινόταν διαφορετικά. Η κριτική μου είναι μία μίξη δύο ραντεβού και με κάποια καθυστέρηση, όχι σημαντική όμως.
Επειδή πολλοί έχουν αναφερθεί σ' αυτήν την κοπέλα, θέλω κι εγώ να καταθέσω την προσωπική μου άποψη και εμπειρία, χωρίς βέβαια πολλές "πιπεράτες" λεπτομέρειες, όπως κάνω πάντα άλλωστε. Πρόκειται λοιπόν για ένα θηλυκό γύρω στα τριάντα, με πάρα πολύ ωραίο σώμα, ωραία φτιαγμένο στήθος και πρόσωπο που σου δείχνει τον λόγο για τον οποίο βρεθήκατε στο δωμάτιο ενός fuckhotel! Dress code; Ε τι θα ζήταγα. Μαύρες ζαρτιέρες, μαύρες κάλτσες, γόβες και φυσικά αυτό το κολασμένο καρώ φουστάκι. Επειδή έβρεχε όμως, αντί για γόβες έβαλε μπότες, λίγο πάνω από το γόνατο. και με γονάτισε μόλις την είδα στην πόρτα. Μοναδικό θέαμα. Τέρμα ερεθιστικό. Φιληθήκαμε και ανακαλύπτω ότι δεν φορούσε εσώρουχα. Πάει ο παππούς, τον χάνουμε, σκέφτηκα. Αισθάνθηκα ότι μέχρι εκείνη την στιγμή είχα αποσβέσει ένα σημαντικό μέρος των 80€. Μπανάκι από την πρωταγωνίστρια, χωρίς καθυστερήσεις και βγαίνει με το ντύσιμο, γδύσιμο καλύτερα, με το οποίο είχε έρθει. Φιλιά βαθειά με γλώσσα και αρχίζει να κατηφορίζει. Το στοματικό της δεν μπορώ να το περιγράψω. Πρέπει να το ζήσει κάποιος για να το καταλάβει. Η δεύτερη σκέψη ήταν ότι τώρα μάλιστα, αποσβέσαμε όλο το ποσό. Σύντομα την σταμάτησα γιατί δεν ήθελα να τελειώσω έτσι και την πήρα στα όρθια όπως της είχα ζητήσει. Η τρίτη σκέψη και τελευταία ήταν ότι, να που πήραμε και ρέστα ρε μάγκα μου από τα 80€...
Στο conclusion, που λένε και στην βαρβαρική, πάτε φιλαράκια μου, πάτε και δεν θα χάσετε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Makedonas1971
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
7.889
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Diblasi, kaavlas, GALLAS και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2019
Κατι σημαντικό, ως προς την βαθμολογία η οποία ήταν η μεγαλύτερη που μου επέτρεψε το σύστημα. Η πραγματική λοιπόν θα ήταν η εξής:
ΠΡΟΣΩΠΟ: 8
ΣΩΜΑ: 9 εύκολα
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ: 10
ΔΙΑΘΕΣΗ: 10
ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ: 10 με τόνο
ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔ/ΤΙΜ: 10
ΓΕΝ. ΣΥΜΠΕΡΙΦ. 10
Εν κατακλείδι, εμένα με κάλυψε απόλυτα και εννοείται ότι θα την ξανά συναντήσω κι άλλες φορές.
11 Απριλίου, 2019
Μαγκες !!! γαματε Το Μαράκι τώρα που είναι free.
Οσονούπω το βλέπω με αγαπούλη φραγκατο , θα είναι φυσική κατάληξη μιας και είναι ερωτεύσιμο.
Στα 80 ευρώ απλά δεν υπάρχει αυτό το μουνι σε συνδυασμό με τις υπηρεσίες.
11 Απριλίου, 2019
ειναι πολυ καλη περιπτωση το κοριτσι τα εχουμε πει.. Μπραβο που περασες καλα φιλε!!!
11 Απριλίου, 2019
...και το κατέχει το άθλημα...
11 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαιρετώ. Και το τηλ της κοπέλας πώς το βρίσκουμε?
S
Stat888
11 Απριλίου, 2019
Επειδή απ ότι κατάλαβα είμαι νέος και δεν μπορώ να στείλω pm ευχαριστώ από εδώ τον rabbit16cm για την απάντηση. Thanks
S
Stat888
12 Απριλίου, 2019
Αδελφέ ενα τηλ κάτι να μιλήσω μαζί της
13 Απριλίου, 2019
Παιδιά ζητώ συγγνώμη αλλά εγώ να δώσω τηλέφωνο δεν γίνεται, δεν το κάνω ποτέ. Υπάρχει όμως δημοσιευμένο στο νήμα της. Μπορείτε να το βρείτε εκεί.
14 Απριλίου, 2019
Κορίτσαρος η Μαρία και σέβεται τον πελάτη. Όπως τα λες!
B
Badwolf035
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9