Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214723
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα από το ελαιοτριβείο και πέρασμα στο δωμάτιο με την Βανέσσα.Η κοπέλα σε ηλικία είναι κοντά στα 40, μελαχρινή με πολύ καλό σώμα χωρίς περιττά κιλά και αρκετά μικρό βυζακι.Φορουσε ένα πάρα πολύ ωραίο σετ εσωρούχων και καβλιαρικες κάλτσες.

Έκανα το μπανακι και μετά από λίγο μπήκε στο δωμάτιο όπου μου έβγαλε την πετσέτα και με ξάπλωσε στο κρεβάτι μέσα σε χάδια για ξεκινήσει το μασάζ.Ξεκινησε από πόδια και μετά μεταφέρθηκε στο πάνω μέρος του σώματος. Το μασάζ θα το χαρακτήριζα αθλητικό διότι έβαζε πάρα πολύ δυμανη στα χέρια της, με εσφιγκαν σαν ταναλιες αλλά αυτό ήταν πολύ λυτρωτική.Αρα το πρώτο πρόγραμμα ήταν από τα καλύτερα που έχω πάρει.Μου ζήτησε να γυρίσω για να ξεκινήσει το δεύτερο πρόγραμμα, με πλάκωσε στα γλωσσοφιλα, ενώ εγώ ξεκίνησα να την ξεντυνω για να γευτω και εγώ λίγο το κορμάκι της. Μικρό στήθος όπως είπα και μικρό μουνακι όπως διαπίστωσα αργότερα στο γλύψιμο. Απόλαυσε το γλύψιμο μου και αργότερα ξεκίνησε ένα τσιμπουκι πολύ δυνατό μην αφηνωντας παραπονεμένες και τις διπλανες περιοχές!! Ξεκινήσαμε το σεξ πάνω στο κρεβάτι του μασάζ και μετά από διάφορες στάσεις τελείωσα με αρκετή δύναμη στα 4 όπου έδινε και αυτήν τον ρυθμό. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Βανέσσα η οποία ήταν πάρα πολύ καλή σε γενικές γραμμές!
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
fabian
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
356
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tourtouristas, baroc, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού