Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μαγια,νεα κοπελα απο Ρουμανια Χμμμ;
Οι φωτογραφιες στο αλλο σαιτ δεν δειχνουν την πραγματικοτητα μιας και ειναι ωραιο μουνι η κοπελα,με πισω συστημα που τρελενει κοσμο Έρωτας αλλα καπου εδω σταματανε τα καλα την υποθεσης Κεφάλι σε τοίχο!
Πρωτη φορα στη ζωη μου ακουω οτι η κοπελα ειναι Ρουμανα και δεν κανει γυμνο στοματικο!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ειναι σαν να μου λενε οτι υπαρχει ελληνας που δεν πινει ελληνικο καφε,τετοια φαση...Γερο-μύστης
Δλδ ρε μπουφοι εκει στις βιλες,να σας δωσω 40ε για απλο προγραμμα για τις μπατονετες που εχετε μεσα στο δωματιο η για το στοματικο διαλυμα που δεν υπηρχε?
2 μερες δουλευω για να βγαλω 40ε και σεις μου τα αρπαζετε απο την τσεπη σε 15 λεπτα,τουλαχιστον σεβαστειτε αυτο το πραγμα και βαλτε καμια σοβαρη γυναικα που θελει πραγματικα να δουλεψει και οχι να μας κοροιδευουν ετσι στην ψυχρα..

Φιλια ουτε για πλακα,πιπα αδιαφορη,αρχιδια δεν γλυφει ουτε για πλακα και στο σεξ απλα διεκπεραιωτικη σαν να σου λεει γαμα να τελειωνουμε,στα 4 οταν την εβαλα ειχε ανεβασει τον κωλο της τοσο ψηλα που δεν μπορουσα να τη γαμησω,εβαζα δυναμη με τα χερια στα κωλομερια της μπας και την κατεβασω κι αυτη η καριολα εβαζε χερι και μου χαιδευε τα αρχιδια για να τελειωσω Μαλακία

Σε γενικες γραμμες δεν θα ξαναπερασω μαζι της,αμα νομιζει οτι ηρθε στην πολη οπου ο κοσμος πεταει λεφτα σε γυφτακια ειναι γελασμενη Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Μάγια
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.186
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), pasok, GAMALILEOS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού