Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155963
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κυριακή απόγευμα αποφάσισα να κάνω λίγο σεξ και έτσι κατέληξα στην γνωστή περιοχή. Γενικά δεν έπαιζε τίποτα καλό. Είδα την Ελένη, γνωστή από το Λας Βέγκας. Μου την είχε προτείνει κ το στανταρακι μου πριν σταματήσει. Γεματουλα γλυκιά κοπέλα και με καλή διάθεση. Αλλά δυστυχώς δεν ταιριάζαμε καθόλου στο σεξ. Φιλιά δεν δίνει, πίπα μέτρια, άσχετα ότι προσπαθούσε πολύ και στην πράξη βατερλο. Στα τέσσερα δεν με βόλευε λόγο κιλών και μόλις μου είπε να μην της τραβάω τα μαλλιά ξενέρωσα πλήρως. Από πάνω ήταν σχετικά καλή, άλλος θα γουστάρε, αλλά εγώ όχι. Στο ιεραποστολικό παρόλο που μου είπε ότι δεν ξέρω να γαμαω, έδειξε να της αρέσει. Μετά από υπερπροσπάθεια να τελειώσω τα κατάφερα. Την περίμενα πολύ καλύτερη. Γενικά δεν ταιριάζαμε. Μάλλον είναι η τελευταία φορά που πληρώνω για σεξ αφού δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο πια στα στούντιο. Ίσως με άλλους να κάνει φοβερό σεξ, με εμένα όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.418
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ilarionas, παπας βενεδικτος θ΄

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2019
Ελλεεινιδα ειναι? Εγω εννοειται οτι οποτε βλεπω ελλεεινιδα την απορριπτω προκαταβολικα. Μια φορα εκανα το λαθος παρασυρμενος απο παπαροπρομοτορες εδω μεσα και φυσικα εφαγα την αναμενομενη φολα. Ειχε διατηρησει τις ελλεεινιδικες συμπεριφορες και ενω ειναι πουτανα και νομιζε οτι πρεπει να της φερεσαι σαν γκομενα ή γυναικα σου. Αν ειναι δυνατον να σου λεει οτι δεν ξερεις να γαμας. Αντε γαμησου μωρη χοντρελω που σε πληρωνουν για να κανεις και κριτικη και να του προκαλεις του αλλου κομπλεξ. Μπαζα! Θυμός
27 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρουμάνα είναι, ίσως απλά έχει προτιμήσει στους Πακιστανούς. Κόμπλεξ δύσκολα να.μου δημιουργισει καθώς τα γαμισια που έχω κάνει ουτε σε τσόντα δεν τα έχει δει αυτή.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2