Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Σαββάτου και έχοντας προηγηθεί αποτυχημένες προσπάθειες της τελευταίας στιγμής για ραντεβού με κάποια γνωστά cg, και παρά τις αποτυχημένες μου προσπάθειες να κατευνάσω τις σεξουαλικές μου ορμές με yoga και κλασσική μουσική ΓλώσσαΓλώσσα, μπανιαρίστηκα, ξυρίστηκα, ντύθηκα και πήρα το δρόμο που μου πρέπει τον αγύριστο...που λέει και ο άρχοντας Νότης...το δρόμο της ηδονής. Μετά από μια σύντομη στάση στο Αριστοτέλους 6 που γινόταν λαικό προσκύνημα για τα μάτια, πόδια κλπ σημεία του σώματος της Άννας Μαρίας, κατευθύνθηκα προς Λ. Αθηνών στο συγκεκριμένο μαγαζί που έχω άριστες αναμνήσεις. Εργαζόμενες η Ναόμι(τελευταία μου συνεύρεση μαζί της πριν κανά μήνα με άριστες εντυπώσεις, η Ίνα, η κωλαρίνα γνωστή από Τατοιου παλιότερα, η Αμαρυλλίς, γλυκό ξανθό Ρουμανάκι με ωραίο κώλο και σώμα, με αδιάφορη μούρη και η Μαράια.) Επιλόγή μου η Μαράια, παρόλο που δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, γιατί μου φάνηκε πολύ πιο ευδιάθετη από τις άλλες τρεις και είχα και πανω από 1.5 χρόνο να την "τιμήσω". Η Μαράια έχει εκπληκτικό κορμί, με φυσικό καλοσχηματισμένο στήθος, ωραίο κώλο και πόδια, και από τα πιο όμορφα πρόσωπα που υπάρχουν στην studio biz. Εντυπωσιακό διχτυωτό καλσόν και σετ κόκκινων εσωρούχων ασορτί με γόβες συμπλήρωνε την όλη εικόνα. Πληρωμή του παράβολου για πρόγραμμα 69 και είσοδος στο ευρύχωρο και πολυτελές δωμάτιο στο βάθος.
Άλλο ένα γρήγορο φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η κορασίδα. Η είσοδος της έγινε σύντομα, κάποιες κουβεντούλες μιας και είχε καιρό να με δει, τα νέα μας και μπήκαμε στο ψητό. Η κοπέλα είναι σαφέστατα gfe, η πίπα της αν και με προφυλακτικό αρκετά καλή και όχι μονότονη, με παιχνίδια με τη γλώσσα, με κοπανήματα και ωραία περιποίηση στον κορμό, χωρίς να ασχοληθεί με τα @@... Δέχτηκε και σε στάση 69 την περιποίηση μου βγάζοντας ωραίες κραυγούλες. Βάζοντας λίγο τζελ στο μουνάκι της μπήκα μέσα της σε στάση cowgirl με εκείνη να με ιππεύει πολύ καλά, αισθησιακά και όταν έφυγε και η επίδραση του τζελ έγινε ακόμα καλύτερη η αίσθηση. Δεύτερη στάση στα 4 με τον ωραίο της κώλο να δημιουργεί άψογο θέαμα για τα μάτια μου και σχετικό ανέβασμα ρυθμού με εκείνη να αναστενάζει σε επιτρεπτά πλαίσια. Τελευταία στάση ιεραποστολικά με έντονο ρυθμό για τα δεδομένα της συνεύρεσης, με τα πόδια της ανοιχτά και να τη θαυμάζω όπου μετά από έντονο σφυροκόπημα τελείωσα δυνατά στη συγκεκριμένη στάση.
Ήταν μια συνεύρεση όπου επειδή πήγα συνειδητοποιημένος πέρασα καλά, ήξερα τι να περιμένω και ακριβώς αυτά πήρα από μια γλυκιά, ευγενική και όμορφη παρουσία χωρίς να με ξενερώσει στιγμή. Για πιο απαιτητικές καταστάσεις και ακροβατικά σίγουρα υπάρχουν άλλες πιο κατάλληλες.
Αυτά από εμένα. Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαράια
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Studio De Paris, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2019
Με εμένα ήταν πολύ ξενερωτη...Έρωτας
Μη το ένα μη το άλλο , όχι γληφομουνι ...Χμμμ;

Ειναι όμορφη και ελπίζω να αλλάξει γιατί αν θέλει μπορεί να μαζέψει πολύ χαρτί ...!
29 Απριλίου, 2019
Πολυ αξια εχετε δωσει στην Αννα Μαρια παπαρια μαρικα η πενταγιωτισσα.....ακου λαικο προσκυνημα....αυτη η κοπελα εχει κανει ολουσ εμας τουσ μουροχαβλους να τρεχουμε απο πισω τησ για να μας παιρνειτα φραγκα....πορνη και στο σωμα και στην ψυχη.....τοσεσ κοπελεσ εχουν τα στουντιο της αλυσσιδας και αυτη η συγκεκριμενη εχει καβαλησει οχι μονο καλα την πουτσα του καθενος αλλα για τα καλα εχει ψωνιστει και εχει καβαλησει το καλαμι....η γελοια με ολη την σημασια τησ λεξεως....
07 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μεγάλε τα έμπλεξες.
η κριτική είναι για Μαράϊα, η Άννα Μαρία είναι άλλο κορίτσι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3