Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινή βόλτα στα λημέρια της καυλας.
Το πρωί της Πέμπτης στη δουλειά με προσέγγισε μια κύρια ,να με ρωτήσει κάποιες πληροφορίες. Η τύπισσα φόραγε κολλητό τζιν και μια μπλούζα που διαγραφοντουσταν κάτι τεράστια βυζομπαλα που ομολογώ έκανα μεγάλη προσπάθεια να μην τα κοιτάω. Μετά απο αυτό το μυαλό μου ήταν κολλημένο στα βυζομπαλα χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Έτυχε να περνάω κι απο κεντρο,οπότε....
Μετά απο πέρασμα απο μερικά σπίτια μπαίνω στο εν λόγω ίδρυμα όπου είχε τη Τζέσικα.
Πιτσιρίκα ψηλή, μελαχρινή με ωραίο σώμα 2 αρι βυζι ομορφούλα γλυκιά κοπελίτσα.
Δυστυχώς η κοπέλα δεν το έχει. Αναλυτικότερα.
Μπαίνει μέσα αρχίζει προκαταρκτικά με επιτακτικό στυλ γυρνώντας μου το λαιμό απο την μια πλευρά και μ εγλειψε και στο αυτί. Μετά το ίδιο κάνει και απ την αλλη. Μετά πέρασμα προφυλακτικού και πίπα. Όλα με μια αίσθηση ξεπετας και "άντε να τελειώνουμε" (πως και δεν μ εβρισε που υπήρχα στο χωρο;;;). Την κατάλαβα τη δουλειά και της είπα ευγενικά οτι θελω μόνο πίπα. Μου απάντησε οτι δεν μιλά ελληνικά. Επομένως τη ρώτησα. Russian???μου λέει yes. Ε της λεω τότε στα ρωσικά να μου κάνει τσιμπουκι. Η τύπισσα έμεινε μαλακας. Στήθηκε η ηλίθια κατά τέτοιο τρόπο ώστε να Μην μπορώ με κανένα τρόπο να πιάσω τα βυζια της. Αν και είχα μαζέψει πολλές κάβλες λόγω της ευγενικής βυζομπαλου κυρίας κρατήθηκα για να παρατεινω το "βασανιστήριο" της Τζέσικα στο γλύψιμο του πεντακαθαρου πουτσου μου, ακουμπώντας το πεντακάθαρο σώμα μου... Για να τα λέμε όλα, η πίπα ήταν καλή και μετά απο λίγο έχυσα. Μόλις βέβαια το κατάλαβε έφυγε νστα γρήγορα.
Συνοψίζοντας. Εγω τη δουλειά μου την έκανα. Η κοπέλα όμως παίδες είναι αντιπαθεστατη και έχει έναν αέρα, λες και σου κάνει χάρη που την γαμας.
Κωλοι υπάρχουν πολλοί λεφτα ομως όχι....οπότε
Ασε μας κουκλίτσα μου!!!!
Ο χώρος πεντακάθαρος, η τσατσά ευγενέστατη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.060
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, aless@ndr09 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2019
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά ειχε και σε μενα σύντροφε, απλά είχα και την καριόλα την τσατσα να βήχει εξω απο την πόρτα για να τελειώνω. Αφου κατάφερα να χύσω ειμαι ήρωας! Δεν κάνει η τύπισα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1