Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έφτασα στο χώρο το απόγευμα κατά τις 5:00.
Στην υποδοχή μια κύρια από Ρωσία που δεν την είχα ξαναδεί κάτσε μου λέει στον καναπέ της υποδοχής και κλείνει την κουρτίνα για να μη δω άλλο πελάτη.
Διαθέσιμα 3 κορίτσια. Διάλεξα τη Κάτια γιατί με τράβηξε το πρόσωπο και οι βυζάρες.

Με πάει στο δωμάτιο και μου λέει "ντένιε τζέννιε" Χμμμ; την κοιτάζω με απορία ... μου λέει "μάνι". Α οκ θα σε πληρώσω λέω. Με νοήματα συνεννοηθήκαμε για το πόση ώρα θα μείνω. Πριν πάει να φέρει ρέστα μου λέει "ντούς!" Αυτό ήταν ξεκάθαρο...

Μασάς ανύπαρκτο, μόνο άλειφε το λάδι. Μετά από 10 λεπτά μου έκανε νόημα να γυρίσω. Έκανε ότι μου έκανε μασάζ στα πόδια ευτυχώς για λίγο και μετά μου την επεξε. μου πέρασε καπότα και ξεκίνησε μέτρια πίπα. Σεξ; με ρωτάει, Ντα απαντάω. Μου έβαλε λιπαντικό και στήθηκε. Με θέα το κωλαράκι προσπαθούσα να ξεχαστώ σε ένα πισωκολλητό αλλά τη γύρισα ανάσκελα για να χουφτώσω βυζάρα. 4αρι φυσικό λίγο πεσμένο από το βάρος.

Καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα δεν με κοίταξε καθόλου. Ήταν αλλού. Ή κοίταζε το ταβάνι ή είχε κλειστά μάτια. Ήταν σχεδόν ακίνητη χωρίς συμμετοχή. Με έκανε να νιώσω άβολα. δεν το γούσταρε και το έδειχνε. Μου έβγαζε ένα.. "άντε να τελειώνουμε". Στο 20λεπτο ήμουν ήδη στη ντουζιέρα μαζί της να βγάζω τα λάδια.
Λίγο πριν φύγω βάλθηκε να καθαρίζει το μασαζοκρέβατο με ψεκάζοντας το με απολυμαντικό.

Δε μιλάει ελληνικά ούτε αγγλικά. Άλλες γλώσσες δε δοκίμασα να της μιλήσω. Εγώ ρώσικα/ουκρανικά δεν ξέρω.

Το μετάνιωσα που τη διάλεξα.
zouzounis
Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, flynow, pilotgr και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2019
Φολα????Ξεπετα φιλε???
xlm
xlm
06 Απριλίου, 2019
Εγω επαθα το ιδια με την Αννα την κοντη στο αδερφο ιδρυμα. Τελικα είναι στουντιο μεταμφιεσμένα και τα δυο. Μαυρο!
09 Απριλίου, 2019
Ναι, κι απ' ότι φαίνεται δεν είμαι ο μόνος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3