Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304707
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
χάλια

Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτό το στούντιο, αυτη η αλυσιδα θελω να πω. Πριν απο πολλά χρόνια είχα πάει στο Φυλής αλλα δεν θυμομουν πως ειχα περασει. Πριν από 2 ώρες βγήκα απο την πορτα στο Κατεχακη 8. Δεν θα ξαναπατήσω.

Ενώ ήταν ωραία κοπέλα της εδωσα 70 ζητωντας απλο αυταρχικο αλλα επειδή ημουν απειρος και το είχα κάνει μόνο μια φορά στο παρελθόν της ειπα οταν μπηκε στο δωματιο μήπως γίνεται να κανουμε κανονικό σεξ. Η κοπελα αρνηθηκε και πηρε δονητη για να κάνει απλο αυταρχικο.

Εγώ δεν της αρνήθηκα αλλά δεν μου άρεσε η φάση έτσι. Δεν έβγαλε βυζί έξω και γενικώς αυτό που φορούσε δεν το έβγαλε!!!

Με άφησε μόνο μου να τελειώσω με αυνανισμό και μάλιστα όπως μου είπε να κάνω και γρήγορα γιατί θα έρθει άλλος πελάτης

Η κοπέλα με νευρίασε πάρα πολύ που ενώ δεν έχω αφήσει ποτέ κριτική (είναι η πρώτη) ήθελα από την τσαντίλα μου να τα πώ.

Η τσατσά μου είπε ότι αφού της ζήτησες να γίνει κανονικό σεξ γιατί η κοπέλα αρνήθηκε ?? Ξέρω εγώ ??? της απαντάω.

Και να πω ότι δεν έχω ξαναπεράσει καλά και δεν έχει ξαναγίνει καλά η φάση κανονικού σεξ ?? Να θυμηθώ την Άννα Μαρία στην Καλλιθέα να θυμηθώ την Σοφία ??


Δε μου αρέσει καθόλου που αφήνω κριτική αλλα τα νευρα μου εχουν χτυπήσει κόκκινο.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2019
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, xristos2010, alex71 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2019
Ποια κοπελα ?
03 Απριλίου, 2019
To όνομα της κοπέλας ;
04 Απριλίου, 2019
Μια ενσταση μονο : το κατεχακη 8 ειναι παραρτημα του φ104. Στην καλλιθεα δεν υπαρχει παραρτημα. Πιστευω μπερδευεις την τετραδα Αριστετελους 6 - Τριγγετα 3 - Ισμηνης 2 - Λ.Αθηνων με τα αλλα 2 που λειτουργουν υπο αλλη διευθυνση
review reaction 1 hornyasfuck
04 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το θυμάμαι όχι η σαμανθα η άλλη
04 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε, είμαι 35 χρόνων και από τα 18 με τα χρήματα της 5ημερης κάνω αυτή την δουλειά... Μου χει τύχει παλιά όσο σπούδαζα σε άλλη πόλη σε μπουρδελο όχι σε studio μια που μου κανε την δύσκολη αλλά δεν χαλάστηκα ιδιαίτερα... Μου θύμισες ότι στην φυλής στο oriental όταν είχα πάει χρόνια με σκούπισε με μαντηλάκια πριν την πράξη!! Εγώ σε oriental δεν ξαναπάω.
10 Νοεμβρίου, 2021
Γράφεις: "Η τσατσά μου είπε ότι αφού της ζήτησες να γίνει κανονικό σεξ γιατί η κοπέλα αρνήθηκε ?? Ξέρω εγώ ??? της απαντάω."...Μία συμβουλή θα σου δώσω: Ποτέ μη δίνεις βάση στα λεγόμενα της κάθε τσατσάς, ούτε φυσικά της συγκεκριμένης. Συνεννοούνται αυτές οι δύο στη κουζίνα, μία χαρά, πριν πάει η κοπέλα στο δωμάτιο και μετά, εσύ, προσπαθείς να βρεις το "δίκιο" σου! Μάταια...Κοινώς, "ότι έγραψε, έγραψε", με άλλα λόγια, "ότι πλήρωσες, πλήρωσες (για τη συγκεκριμένη υπηρεσία)"...
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6