Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251927
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο ελαιοτριβειο του Αιγαλεω.Παρουσα η Ελενη που θα εμπαινε σε ωριαιο προγραμμα.Μου παρουσιασε τη νεα κοπελα του μαγαζιου ονοματι Χριστινα.Προκειται για μελαχροινη Ελληνιδα,ψηλη 1,75 περιπου,κανονικο στηθος,με τα πιασιματα της,γυρω στα τριαντα και κατι.Εμφανισθηκε με μια ασπρη ρομπα,ευγενικη και χαμογελαστη μου συστηθηκε και αποφασισα να περασω.Με κερασαν ποτο και μετα τις σχετικες προετοιμασιες ηλθε στο δωματιο για τα περαιτερω.Εγιναν οι πρωτες επαφες για να σπασει ο παγος, ακολουθησε μασαζ,αρκετα ικανοποιητικο.Της ζητησα να επικεντρωθει στη μεση μου που εχω καποιες ενοχλησεις τελευταια και προθυμα υπακουσε.Ο μισος χρονος αναλωθηκε με το μασαζ και κατοπιν μπηκαμε στο δευτερο μερος.Μπαρλαμπουτι,γλωσσοφιλα,φιλια στο σωμα απο μερους της, στοματικο με διαρκεια,dt,περιποιηση @@@@@.Να τονισω οτι με ρωταγε συνεχως τι θελω,οποτε εγω κατευθυνα το παιγνιδι.Στο sex ζητησα πισωκολητο Κατσικογάμης. Αφου το καναμε μπροστα στο μασαζοκρεβατο,με ρωτησε πως να συνεχισουμε και ζητησα παλι πιπα.Προθυμα υπακουσε,μου ειπε να ξαπλωσω τον πηρε στο στομα και μου εκανε πιπα μεχρι τη στιγμη που παρεδωσα στο στομα τηςΓερο-μύστης. Η Χριστινα στη διαρκεια της συνεδρειας δειχνει διαθεση να πραγματοποιησει τις επιθυμιες του πελατη.Δεν λεει οχι,οποτε αν καποιος του αρεσει πιστευω θα ικανοποιηθει.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.662
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, erethis72, jonny the fox και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2019
καλα ρε φιλε μας κοροιδευεις??? εχω παει 2 φορες ... και τις 2 με αντιμετωπισαν ακριβως το ιδιο... βασικα την δευτερη πηγα μηπως και εκανα λαθος την πρωτη. Καμια φορα δεν ειχε ζεστο νερο... μασαζ μου εκαναν 3 λεπτα και αλλα 5-6 το πηδημα... εννοειται 1000 φορες μπουρδελο... και δεν το λεω μονο απο αποψη κοστους αλλα και εξυπηρετησης και υπηρεσιων... απο μενα ακυρο το συγκεκριμενο ... εκτος και αν βαλει τις τιμες 10 ευρω το μισαωρο
02 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τοσο χαλια...?Χμμμ;
P
pilotgr
03 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε τα ίδια περίπου σχόλια έκανες στις 4/2 σε μια κριτική για την Ελένη. Εδώ και δύο μήνες το μαγαζί δουλεύει με νέα διεύθυνση και τις περισσότερες ημέρες ήταν η Ελένη μόνη της. Πιθανόν να είχες επισκεφθεί το μαγαζί τον προηγούμενο καιρό. Η κοπέλα που κριτικάρω ξεκίνησε εκεί πριν 3 μέρες. Η Ελένη όπως και η Βανέσα που δούλεψε στο μαγαζί για κάποιες μέρες, επαναλαμβάνω υπό τη νέα διεύθυνση είναι γνωστές στο μασαζοκοσμο για τις πολύ καλές υπηρεσίες τους. Και το μαγαζί υπό τη νέα διεύθυνση διαθέτει τα πάντα. Πες μας λοιπόν ποτέ πηγές εσύ και με ποια?
03 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επισης θα ηθελα να προσθεσω οτι οι επισκεψεις μου στο μαγαζι ξεκινησαν απο τον καιρο που ανελαβε η νεα διευθυνση.Εχω συνευρεθει με την Ελενη, με την Βανεσσα και με τις δυο μαζι.Δεν ανεβασα κριτικη με αυτες γιατι το εχω κανει προ ολιγου καιρου οταν δουλευαν σε διαφορετικους χωρους.Σε ολες τις επισκεψεις μου και νερο ειχε ζεστο και η καθαριοτητα ηταν υποδειγματικη και ο χωρος ειναι αρκετα προσεγμενος.Δεν πιστευω με τιποτα οτι εχεις επισκεφθει τον χωρο σε αυτο το διαστημα.Και γραφεις τα σχολια σου κατω απο μια κριτικη μου σε μια κοπελα που δουλευει εκει τρεις μερες.Και τα ειχες ξαναγραψει κατω απο τη κριτικη του kafearkoudas στις 7/2/2019 για την Ελενη.Σου απαντησαν οτι το μαγαζι δουλευει με νεα προσωπα και διευθυνση αλλα η δεν το διαβαζεις η δεν θες να το εννοησεις.Υπαρχουν δεκαδες κριτικες για τα προαναφερομενα κοριτσια και στους προηγουμενους χωρους που δουλευαν που ειναι ολες μα ολες θετικες.Αν προ αυτου του διαστηματος ειχες τις ασχημες αυτες εμπειριες σου ας μας πεις ποτε και με ποιες.Η ας ειχες ανεβασει μια κριτικη για να προστατεψεις και τους συναγωνιστες.Ξαναλεω εδω και δυο μηνες και κατι ΝΕΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΕΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.
04 Απριλίου, 2019
Εχω παει σε διαφορα μαγαζια και ξερω

Απο ποιοτητα εξοπλισμου ετσι ειναι baroc. Πολυ υψηλη. Σωστα τα λες.
Επισης, ετσι υψηλη ειναι η ποιοτητα των υπηρεσιων. Οπως τα γραφεις baroc
06 Απριλίου, 2019
Εγώ και παλιότερα που είχα πάει ,ποτέ δεν αντιμετώπισα θέμα ούτε ξεπέτας αλλά ούτε καθαριότητας,ζεστού νερού κλπ Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6