Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρώτη μου κριτική ,παρακαλώ για την επιείκεια σας.Χαμόγελο
συνάντηση με το κορίτσι αργά το βράδυ. Ανοίγει η πόρτα στο καλό ξενοδοχείο που έχει το πρακτορείο (μπράβο τους) και η 1η εντύπωση θετική. Ευγενέστατη , σχετικά όμορφη για τα γούστα μου, δεν ξετρελάθηκα, άλλα αντικειμενικα είναι μια ευπαρουσίαστη κοπέλα που άνετα την κυκλοφορείς έξω. Υποδοχή, συμπεριφορά, ευγένεια απλά τέλεια. Συνεννόηση καμία (ούτε το Hello δεν ξέρει) αλλά δεν χρειάζεσαι πολλά, γιατί είναι τόσο επικοινωνιακή με το body language και την ευγένεια της που προχωράς στα περαιτέρω εύκολα.Φιλιά με γλώσσα πολλά από την 1η στιγμή!!Σώμα λεπτό ,αγύμναστο χωρίς ατέλειες όμως , με όμορφη επιδερμίδα και στητό σιλικονένιο ΒΥΖΑΚΙ...είναι λεπτή και της πάει αλλά C δεν είναι,είπαμε βυζάκι και από τις φωτογραφίες βγάλτε αρκετά (εμένα με χάλασε αυτό..) πίπα άψογη, με πολύ καλό γλύψιμο παντού(προσοχή μπορεί να σας τελειώσει , εγώ την πάτησα και είναι πολύ έμπειρη για να μην το καταλάβει).Στησίματα φανταστικά, τον κώλο της ακόμα και στην πίπα τον έδειχνε πολύ καλά για να σε ξετρελάνει. Χρησιμοποιεί gel αρκετά αλλά το βάζει με χάρη και αφήνει να βάλεις δάκτυλα όσο θέλεις.εμένα παραδόξως μου τα έχωνε στον κώλο της αρχικά και γούσταρε ,όπου στην συνέχεια της τα έβαλα και στην 2 τρύπες και την τελείωσα ή έτσι μου έδειξε για να κάνει διάλειμμα... αντέχει όσο και να την πας αλλά σε εμένα δεν μου έδειξε ότι θέλει τρελές αγριάδες.ίσως με είδε και κουρασμένο και λόγω εμπειρία της το πήγε προς τα εκεί αλλά σίγουρα αντέχει γιατί προς το τέλος δώσαμε πολύ.τρελές φωνές πάντως δεν είχε. Τα χρήματα τα άφησα δεν τα μέτρησε καν και μου είπε ότι έχω άλλα 10 λεπτά (πάρα πολύ στα συν αυτό γιατί εγώ άργησα).Επανάληψη; είναι τόσο ευγενική και άνετη που θες σίγουρα να την ξαναδείς και σίγουρα εμένα μου άφησε και απωθημένο να την πάω πιο άγρια.δεν θα πω σίγουρα όμως γιατί θα ήθελα και άλλες εμπειρίες και είμαι και βυζολάγνος. Ελπίζω να μην κούρασα, και η βαθμολογία για τους "νέους" είναι μειωμένη οπότε κάντε αναγωγή σύμφωνα με το 10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.309
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, Karelis69 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού