Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Call-Girls 5381
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέες αφίξεις στην φτωχομάνα και είπα να βρέξω λίγο το καυλί μου σε σλαβικό μουνάκι.Γλώσσα

Απογευματινή συνάντηση με τη νεαρά στο κλασικό χοτέλι, είχα καιρό να το επισκευτώ.
Για άλλη μια φορά οι φωτογραφίες που βλέπουμε είναι τραβηγμένες μέσα στο ξενοδοχείο οπότε δεν υπήρχε θέμα να μου ανοίξει την πόρτα κανας 40χρονος δράκος, επεξεργασία υπάρχει βέβαια, ειδικά στην περιοχή του στήθους, αλλά γενικά είναι ακριβείς.
Πιτσιρίκα, μου είπε 19, αλλά τα σόσιαλ μύδια που βρήκα την κάνουν λίγο μεγαλύτερη. Όμορφο προσωπάκι και πειραγμένα χείλη, στα πρόθυρα ροφού. Αν ένα κοριτσάκι έχει κάνει αυτό στα χειλάκια της πριν γίνει καν 23, τρομάζω να σκέφτομαι τί θα κάνει στα τριανταφεύγα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Τέσπα, δικό της θέμα. Σχολίασα και στο φόρουμ, κορμί 8-9 με το στηθόδεσμο, 6-7 χωρίς. Αρκετή χαλαρότητα στην περιοχή, για να είμαι ειλικρινής επειδή και αυτή γνωρίζει ότι εκεί είναι το αδύναμο σημείο της κινούνταν έτσι ώστε να περιορίσει το οπτικό μου πεδίο με τα βυζιά της. Όταν όμως ξαπλώσει ανάσκελα εκεί δεν μπορεί να κρυφτεί τίποτα. Στο υπόλοιπο κορμί όλα οκ, αν και τα σημάδια της χαλαρότητας υπάρχουν, οπότε η μπουμπου πρέπει να ξεκινήσει άμεσα το γυμναστήριο αν θέλει να διατηρήσει την υπέροχη σιλουέτα της. Ζωγραφιές μηδέν, τίποτα, ούτε ένα σχεδιάκι, ούτε μια ημερομηνία (αυτό με τις ημερομηνίες στα τατουάζ τί είναι, ημερομηνία λήξης;Χμμμ;).
Αν και κοντούλα, αν τη δει κάποιος στο δρόμο να φοράει το κολάν με το οποίο με υποδέχτηκε σίγουρα θα του έρθουν πρόστυχες σκέψεις στο μυαλό. Έχει και υπέροχο κωλαράκι το οποίο μου ανακοίνωσε με ενθουσιασμό ότι το δίνει...Ναι!Ναι!Ναι! Η κωλοτρυπίδα της δίευρο...Ναι!Ναι!Ναι!
Να συμπληρώσω ότι το αριστερό της μάτι ήταν κατακόκκινο, μάλλον ο προηγούμενος χύστης θέλει λίγο ευθυγράμιση στη μάνικα γιατί την πέτυχε εκεί...Ναι!

Αγγλικά μηδέν, όταν λέμε μηδέν, τίποτα. Τί σκατά εκεί στη Μόσχα μόνο με τα υαλουρονικά ασχολούνται; Μάθε παιδί μου γράμματα, πουτάνα θα καταλήξεις....Σπασίκλας

Στον αγώνα αν και οι τρύπες αρκετά δουλεμένες είναι άπειρη, μάλλον είναι το πρώτο της τουρ.
Πίπα μέτρια, προσπάθησε να επιβάλει και προφυλακτικό αλλά αυτό δεν υπήρχε περίπτωση να γίνει, αφού κατάλαβε ότι θα έφευγα το έβαλε στην άκρη και ξεκκίνησε να κάνει ότι ήξερε να κάνει.Εμμμμ
Λόγω εκτεταμένης δικής μου αποχής οι δύο γύροι ήταν αρκετά σύντομοι, σε συνδιασμό με μηδέν σόσιαλ καταλήξαμε να την χύνω στο στόμα για δεύτερη φορά στο 45....Επέλεξα να μην πάρω και κώλο γιατί ήμουν σίγουρος ότι δεν θα κρατηθώ αρκετά για να το απολαύσω.

Τοποθετώ τη συνάντηση μαζί της στα αρκετά θετικά, δεν ξέρω αν την περιέγραψα αρνητικά, η μικρή έχει αρκετή όρεξη για πούτσα και αν δεν καεί από την πολύ δουλειά σίγουρα θα βελτιωθεί στις υπηρεσίες της. Μετά από πολύ καιρό επιτέλους κάποιος αποφάσισε να φέρει πιπίνια στην πόλη μας, βαρεθήκαμε να βλέπουμε σάπιες τριαντάρες που έρχονται μήπως βρούνε γαμπρό να τις ταΐζει για να γίνουν ακόμη πιο σάπιες και ελεεινές...
Το γραφείο συνεπέστατο, έχουν βελτιωθεί πολύ οπότε πρέπει να πω και εδώ μια καλή κουβέντα. Και να φέρνετε πιπίνια, ΜΟΝΟ πιπίνια....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Depositos, Pussy Doctor και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2019
μυστη ποσο χρεωνει το κουλουρι?
ΚαπέλοΚαπέλο
A
acapoeira
31 Μαρτίου, 2019
"Μάθε παιδί μου γράμματα, πουτάνα θα καταλήξεις...."

Θεός ρε θεός! Προσκύνημα Καπέλο
01 Απριλίου, 2019
Στα πρόθυρα ροφου !!! Κλαιω !!!Απολαυστικος ...
Στην ψαρια σε περνάω όμως .
Έχω καταψύξει 3 κουτσομούρες κ 1 δρακαινα από τις αρχές του χρόνου .
Κάτι σπάνια πουλιά που ήρθαν τα βαλσάμωσα .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3