Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324811
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Να αναφέρω πως η συνάντηση έγινε σήμερα στo BlackAngels,αλλα επειδη δεν υπάρχει καταχωρημένο γράφω εδώ την κριτική.
Μαγια μια ρουμάνα σέξυ,ναζιαρα γατούλα....Πολύ πιο όμορφη απο κοντά,αλλα μικρόσωμη με μικρό βυζάκι , ωραίο κωλαράκι και όμορφα πόδια ,μινιόν θα έλεγα,πεντακάθαρη ομορφούλα,αλλά με αποστειρωμένο σέξ,χωρίς τσιμπούκι ανευ προφυλακτικού,με προκαταρκτικα χαμηλού επιπέδου απο την πλευρά της ,χωρις μά μου και μή αλλά με απόδοση που για τα δικά μου δεδομένα δεν μπορεί να χαρακτηριστεί τέλεια......Τσιμπουκι με λάστιχο ...ίσως και κάτω του μετρίου,με λιγα προκαταρκτικα απο την πλευρά της και πολλά απο τη δικιά μου πλευρά....Αλλά χωρίς πάθος και γλωσσόφιλα η βρώμικα παιχνίδια.....
Δεν λέω δάχτυλα άφησε ,αλλά για κάποιον λόγο δεν θα τη θυμάμαι σε 1 μέρα...
Για τα δικά μου γουστα είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι που όμως δεν θα πιάσει στα μέρη μας,γιατί απλά δεν ανεβάζει απόδοση......
Ίσως για κάποιους νεαρούς να κάνει ,αλλά για μένα δεν.......
Στο γαμήσι ηταν διεκπεραιωτική ....τυπική θα έλεγα,με λίγα βογγητά απο την πλευρά της.......
Αν ηταν πιο ναζιάρα και στο κρεβάτι θα ηταν στάνταρ μου......

Αλλά στα συγκεκριμένα μαγαζια(της αλυσίδας έχουνε περάσει πολλές καλύτερες της και σε εμφάνιση και σε απόδοση....π.χ Αννα,Κάντυ,Λορένα ,Τζούλια,Ελενα Ιταλίδα-ΡΟΥΜ.,Αντριάννα,Βίκυ......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Maya
Υπηρεσίες
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.543
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, GALLAS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού